CI Games vydají čtyři zajímavé nezávislé hry

Tvůrci série Sniper Ghost Warrior v loňském roce oznámili vytvoření divize United Label, která se stará o nezávislé hry. Až dnes byly představeny první čtyři hry, které pod touto novou značkou vyjdou – Röki, Eldest Souls, Tails of Iron a Horae.

„Dáváme talentovaným vývojářům možnost využít naše zkušenosti a jejich potenciál při vydání jejich her. Vše začalo vlastní značkou Lords of the Fallen a přerostlo v novou divizi,“ komentuje spuštění Marek Tymiński, generální ředitel CI Games.

[reklama]

Ve vývoji je role-playing adventura Eldest Souls od Fallen Flag Studio. V ní na hráče čeká průzkum temného světa při hledají starých bohů. Hra slibuje spoustu questů a průzkum. V seznamu je také point-and-click adventura Röki od Polygon Treehouse s postavou jménem Tove. Tove se vydal na cestu, aby zachránil svou rodinu. Při dobrodružství se setká s příšerami, které musí porazit, zatímco my budeme řešit hádanky a užívat si prý zajímavý příběh.

V Odd Bug Studio, autoři The Lost Bear, zase pracují na Tails of Iron. 2D adventura má být okouzlující a zároveň temná. Budeme v ní obnovovat krysí království. Na závěr pařížské studio Lunaris chystá Horae, RPG s tahovým bojovým systémem. Horae přinese post-apokalyptický svět. V něm se zastavil čas. Hráči ho prozkoumají a při tom obnoví ztracené vzpomínky.

[reklama]

Röki a Eldest Souls vyjdou v letošním roce, Tails of Iron a Horae zase v roce 2020.

, , , , , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře