Co nabídne nový herní pořad New Game +?

Již ve čtvrtek 21. března v 18:00 hodin odvysílá Televize Seznam první díl nového herního pořadu New Game + od populárních moderátorů Alžběty Trojanové a Mikoláše Tučka. Dvojice zavede diváky každý týden ve čtyřiceti minutách do virtuálního světa videoher a pop-kulturních trendů. Kromě klasických recenzí čeká na fanoušky pořadu v každém díle host a několik zajímavých i zábavných rubrik.

Diváci se mohou těšit v každém díle hned na několik recenzí her, jednu z nich pak podrobí moderátoři delší kritice a zaměří se na její specifické aspekty. Čeká je i diskuze na téma, které si fanoušci sami zvolí, reportáže z herních akcí a spousta zajímavostí a fun factů. A nebudou chybět hosté. Do prvního dílu přijal pozvání Dan Vávra, kreativní ředitel projektu Kingdom Come Deliverance, jehož autoři nyní prodali studio za téměř miliardu korun společnosti THQ Nordic.

[reklama]

„Těším se na nové rubriky, nové prostředí, nový tým, ale naprosto upřímně se už nemůžu dočkat, až začneme natáčet. Celé ty přípravy s grafikou, skladbou pořadu a výrobou studia byly zajímavé, poučné, nezbytné, ale teď už chceme s Bětkou zase pracovat,“ směje se Mikoláš Tuček a dodává: „Budeme mnohem více využívat zajímavé hosty, máme spoustu nových nápadů a skvělý tým. A co si budeme nalhávat – vzhledem k mému věku a mým zkušenostem je vcelku jasné, že je to poslední velký herní projekt. Takže bude stát za to!“

„Máme pár novinek, na jejichž představení se skutečně těšíme. Chtěli jsme udělat recenze trochu víc dynamické, ale zároveň přehledné,“ prozradila něco málo z nové podoby pořadu Alžběta Trojanová.

[reklama]

A teď to nejdůležitější, co zajímá spoustu hráčů. Nový pořad New Game + bude dostupný i online na Stream.cz.

Jasněže ta fotka není úplně směroplatná, ale dneska byl po měsících prací schválen pilot New Game +. Příští čtvrtek v éteru. Těšíme se, až vám to všem předvedeme;) Díky moc všem, bude to jízda!

Zveřejnil(a) Mikolas Tucek dne Čtvrtek 14. března 2019


Zdroje: tisková zpráva

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře