Control bude mít DLC, ale žádné mikrotransakce ani New Game Plus

Finské studio Remedy Entertainment, které stojí za Max Payne a Alan Wake, pracuje na akci Control. O samotné hře toho zatím moc nevíme. Má se odehrávat v New Yorku, hlavní postava bude mít multifunkční pistoli, která se bude měnit v jiné zbraně. O co však v celé hře půjde, ještě nevíme. Určitě se bude hodně střílet.

Kreativní ředitel Mikael Kasurinnen se s námi ovšem podělil o pár informací. Součástí titulu by neměla být možnost New Game Plus, neměla by být ani možnost si vybrat s jakou obtížností chceme celou hru absolvovat. Foto režim také není v plánu v první verzi. To nám naznačuje, že v budoucnu by mohl být doplněn v rámci patche. Dále ve hře nečekejte multiplayer, což je vzácnost nevidět u nových her. Dále tlačítko pro skrčení, nedostatek munice anebo mikrotransakce. Také nemáme čekat odpovědi na všechny otázky po dokončení hry, to by mohlo znamenat pokračování příběhu v budoucích DLC, případně ve formě pokračování.

[reklama]

Control se dočkáme stromu dovedností, vylepšování zbraní nebo nastavení vlastního ovládání. Také létání by mělo být vylepšené a všem by se nám měla postava ve vzduchu lépe ovládat. Celou hrou by měla prostupovat temná až hororová atmosféra. Jak moc se bude výsledek podobat slibům vývojářů, se dozvíme ještě v průběhu letošního roku, přesnější datum známo není.

Hru Control si budeme moci zahrát na PlayStation 4, PC a Xbox One.

[reklama]


Zdroje: playstationlifestyle.net

, , , , , ,

Control

Od tvůrců Alan Wake a Quantum Break. Control je nadpřirozená akční adventura z pohledu třetí osoby. Tajná agentura v New Yorku je napadena jinou světovou hrozbou. Úkolem je zastavit nepřítele a zvládnou kombinaci nadpřirozených schopností, upravitelných zbraní a neustále se měnícího prostředí.

Datum vydání: 27.08.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Control
[reklama]
[reklama]

Komentáře