Crash Team Racing Nitro-Fueled slibuje zábavné motokárové závody pro velké i malé hráče

Crash Bandicoot je zpátky a po letech v důchodu znovu sedí za volantem. Hráči, nechť se připraví, že to Crash se svými kamarády rozjedete na plný plyn v motokárových závodech, které přinášejí starý dobrý Team Racing v novém kabátku. Nechybí ani původní herní režimy, tratě, bonusové předměty, zbraně a soutěžení online s přáteli.

Crash Team Racing Nitro-Fueled si budou moci užít hráči na PS4, Xboxu One a Nintendu Switch od 22. června 2019, včetně příběhového režimu se všemi bossy, bitvami, arénami a zábavou, kterou jsme si užívali v roce 1999 na prvním PlayStationu.

[reklama]

„Vývojáři z Beenoxu použili nejnovější renderovací technologie k oživení kultovní podoby originálu z 90. let minulého století, přidali detaily, věrnější barvy a nové úchvatné efekty,“ píše vydavatelská společnost Activision.

Podívejte se na nový trailer:

[reklama]

, , , ,

Crash Team Racing Nitro-Fueled

Crash a jeho přátelé jsou zpět. Motokárové závody si užijeme v předělávce legendárního Crash Team Racing s autentickým zážitek, vylepšenou grafikou a novým obsahem, včetně split-screenu pro čtyři hráče a online multiplayeru.

Datum vydání: 21.06.2019 Platforma: PS4 | Switch | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Crash Team Racing Nitro-Fueled
[reklama]
[reklama]

Komentáře