Creative Assembly, autoři série Total War a Alien: Isolation, chystají hrdinskou střílečku

Britské studio Creative Assembly v uplynulém roce najalo řadu zkušených vývojářů na vývoj zbrusu nové značky. Podle vypsaných pozic z dřívějška se má jednat o sci-fi střílečku z pohledu první osoby. Nové inzeráty poukazují na střílečku, ve které budou hrát důležitou roli různorodí hrdinové. Hra má mít navíc kosmetické mikrotransakce.

Tým, který předtím vytvořil skvělou hororovou akci Alien: Isolation s dcerou známé Ellen Ripleyová z filmové ságy o vetřelci, hledá hlavního designéra pro vytvoření vzrušujících hrdinů. Takových, aby odpovídali kreativnímu světu a vizi studia Creative Assembly. Tito hrdinové mají být kreativní a hrát provokativní specialisty. To mi připomíná týmovou střílečku Overwatch od Blizzardu. Co vám?

[reklama]

Hlavní designér hrdinů zároveň bude poradcem v oblasti vizuálního designu a kosmetických doplňků, které se bude snažit firma u hráčů zpeněžit. Jinými slovy půjde o mikrotransakce.

Bohužel, jak vidno, nové hry podobné Alien: Isolation se od Creative Assembly jen tak nedočkáme. Místo toho dostaneme, podle všeho, týmovou střílečku s různými hrdiny.


[reklama]

Zdroj: vg247.com

, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře