Cyberpunk 2077 můžete projít bez zabíjení. Ostatní využijí velmi ostré nanovlákno

Nové informace o očekávaném Cyberpunku 2077 nekončí. Dnes ráno jsme vám nabídli spoustu nových detailů. Krátce na to pro vás máme další ze série krátkých videí od CD Projektu RED, které nám blíže představují chystané kyberpunkové RPG. Senior level designér Miles Tost mluvil o velmi ostrém nanovláknu, které funguje jako tajná zbraň.

V červnu letošního roku CD Projekt RED potvrdil, že Cyberpunk 2077 bude podporovat průchod hrou bez zabíjení. Pokud ale chcete v Night City prolévat krev, budete k tomu využívat nanovlákno. To máte připevněné ke své paži a využijete pro tiché uškrcení nepřítele, podobně jako má Agent 47 v sérii Hitman svou strunu. Nanovlákno je opravdu ostré a podle Milese Tosta s ním lze nakrájet tělo protivníka na malé kousky, což už zní hodně brutálně.

[reklama]

Nanovlákno má další využití. Umožní hackovat z dálky a pomocí škodlivého softwarového viru přimět nepřítele, aby se zastřelil, případně obrátil zbraň proti svým. Tyto a další smrtící možnosti ale nebudou fungovat na každého. Jak víme z dřívějška, v Cyberpunku 2077 nebudete moci zabít děti a vybrané NPC postavy, které jsou důležité pro příběh.

Cyberpunk 2077 vyjde 16. dubna 2020 na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Všechny tři verze nabídnou české titulky.

[reklama]

, , , , , ,

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 je akční sci-fi RPG od autorů Zaklínače z polského studia CD Projekt RED.

Datum vydání: 16.04.2020 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Cyberpunk 2077
[reklama]
[reklama]

Komentáře