Cyberpunk 2077 ukazuje detailně hrdiny. Obrázky jsou v rozlišení 4K

Polská společnost CD Projekt RED přikládá pod kotlem a fanouškům je čím dál víc jasné, že čekání do dubna 2020, kdy Cyberpunk 2077 vyjde na PC, PlayStation 4 a Xbox One s českými titulky, bude hodně dlouhé a těžké. Pomalu každý den se objevují nové informace. Dnes se podíváme detailně na jednotlivé hrdiny tohoto kyberpunkového akčního RPG.

Vývojáři zveřejnili sadu obrázku v rozlišení 4K a ukazují nám každý detail důležitých postav ve hře, včetně obličeje, vlasů, oblečení a bot. Obrázky jsou zveřejněny v rámci probíhající cosplay soutěže s prize poolem ve výši 40 tisíc amerických dolarů. Aby mohli fanoušci z celého světa pracovat na svých kostýmech, mají k dispozici detailní obrázky. Na nich je hlavní postava V v mužské a ženské verzi, Royce, Placide, Jackie a Brigitte.

[reklama]

Chcete vidět všechny detaily důležitých postav hry Cyberpunku 2077? Zamiřte níže do galerie, kde na vás čeká rovných 80 obrázků.

Pro hráče, kteří budou hrát Cyberpunk 2077 na konzolích, máme dobrou zprávu. CD Projekt RED tvrdí, že jsou pro ně PlayStation 4 a Xbox One důležitou platformou a budou pracovat na optimalizaci, aby hra na těchto konzolích běžela v nejlepší možné formě. Hra má na konzolích vypadat úžasně, ale samozřejmě na počítači za desítky tisíc korun bude vypadat ještě lépe. Konzole mají připomínat nižší nastavení na PC a na slabší počítačové sestavy a notebooky se v CD Projektu RED také myslí. Každopádně, na konzolích PS4 Pro a Xbox One X má Cyberpunk 2077 běžet v rozlišení 4K při 30 snímcích za sekundu. Je dost pravděpodobné, že minimálně na PS4 Pro půjde o roztažení obrazu, zatímco výkonnější Xbox One X by vyšší rozlišení mohl zvládnout.

 

, , , , , , , ,

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 je akční sci-fi RPG od autorů Zaklínače z polského studia CD Projekt RED.

Datum vydání: 16.04.2020 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Cyberpunk 2077
[reklama]
[reklama]

Komentáře