Cyberpunk 2077 ve verzi pro PC bude dostupný na mnoha distribučních platformách

V posledních dnech získala společnost Epic Games pro svůj digitální ochod spoustu exkluzivních her, které se rok budou prodávat výhradně na Epic Games Store. Začalo to u Metro Exodus a pokračuje to přes Control, The Outer Worlds, Phoenix Point, The Sinking City, Detroit: Become Human, Beyond: Two Souls nebo Heavy Rain.

U Cyberpunk 2077 to ale nehrozí. CD Projekt RED ujistil fanoušky, že tohle kyberpunkové akční RPG bude dostupné na mnoha distribučních platformách.

[reklama]

„Našim cíle je nabídnout Cyberpunk 2077 co největšímu množství hráčů na platformě, kterou si vyberou,“ odpověděl Marcin Momot jednomu uživateli na sociální síti Twitter, když mu položil otázku o exkluzivitě Epic Games Store pro Cyberpunk 2077.

[reklama]

Cyberpunk 2077 bude bez pochyb k dostání v obchodě GOG.com, jenž patří CD Projektu a vyznačuje se hrami bez protipirátských ochran. S největší pravděpodobností se objeví také na Steamu. Platforma od Valve je nejoblíbenější a využívá ji většina hráčů. Bude Cyberpunk 2077 i na Epic Games Store? To se uvidí…

Kdy Cyberpunk 2077 vyjde? To nevíme, ale CD Projekt RED plánuje do roku 2021 vydat dvě velké AAA hry, mj. právě tohle kyberpunkové akční RPG. Dávalo by smysl vydat na konci letošního roku Cyberpunk 2077 a v dalším roce druhou hru. Tou může být nový Zaklínač.

Cyberpunk 2077: První gameplay záběry


Zdroje: ign.com

, , ,

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 je akční sci-fi RPG od autorů Zaklínače z polského studia CD Projekt RED.

Datum vydání: 16.04.2020 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Cyberpunk 2077
[reklama]
[reklama]

Komentáře