CZC.cz jde ve stopách Game Page. Nový herní pořad spouští už dnes a poběží i na Mall.tv

GEEKové z CZC.cz spouští vlastní pravidelný herní pořad GPTV, který každý měsíc přinese souhrn toho nejdůležitějšího, co se odehrálo v gamingu. Nastartovat nový formát jim pomohou ostřílení tvůrci legendárního herního pořadu Game Page. GPTV bude k vidění na facebookovém profilu, Instagram TV a youtubovém kanálu CZC.cz. V repríze pořad uvede i Mall.tv.

GPTV přinese prověřený mix herního zpravodajství a moderátorských vstupů. Základem obsahu každého dílu bude velká recenze aktuální hry, zpravodajství z herního světa a retro rubrika. “Cílíme na hráče, kteří nemají čas průběžně sledovat každou herní novinku. Zato si rádi počkají, až jim to nejzajímavější naservírujeme v desetiminutovém přehledu,” vysvětluje dramaturgii pořadu jeden z jeho tvůrců, Jaromír Möwald, který má v CZC.cz na starosti právě gamingové projekty. Společně s ním bude na scénáři spolupracovat také herní novinář Ondřej Broukal a moderování se ujala Naomi Adachi, známá například z pořadu Dva3 České televize.

[reklama]

“V CZC.cz jsme rozjeli vlastní twitchový kanál a máme celou řadu dalších gamingových aktivit. Spuštění vlastního herního pořadu bylo logickým krokem,” dodává Jaromír Möwald. První díl GPTV bude vysílaný ve čtvrtek 28. 2. po 20:00 na facebookovém profilu a youtubovém kanálu CZC.cz. Pořad později poběží v repríze i na Mall.Tv.

“Na českém trhu máme nejširší portfolio produktů pro hráče a teď jim nabídneme i vlastní gamingový pořad. GPTV navíc skvěle zapadá do naší obsahové strategie. V rámci ní dlouhodobě připravujeme kvalitní obsah pro opravdové geeky, ať už je to GEEK magazín nebo týdeník Geekoviny, ve kterém pravidelně představujeme nejnovější technologické vychytávky,” dodává Milan Duda, marketingový ředitel CZC.cz.

Kdo stojí za GPTV?

[reklama]

Naomi Adachi vystudovala hereckou konzervatoř v Praze a v současnosti se zabývá oborem divadelní věda na Karlově univerzitě. Figurovala v českých i zahraničních reklamách a spolupracovala s japonskou televizí. V současnosti je moderátorkou pořadu Dva3 České televize.

Jaromír Möwald se v CZC.cz stará o spolupráci s herní komunitou. Za sebou má dvanáctiletou praxi herního novináře, během níž psal pro Hrej.cz, časopis Level nebo působil jako moderátor a scenárista pořadu Game Page.

Ondřej Broukal je bývalým dramaturgem a moderátorem pořadu Game Page. V současnosti spolupracuje s Českou televizí. Pro GPTV píše scénář a herní recenze.

Odkuk.cz je produkční agentura, která zajišťuje videoprodukci pro přední české značky a pro CZC.cz natáčí pravidelný týdeník s technickými vychytávkami Geekoviny.

To je druhá velká změna za posledních pár týdnů, nedávno z herního pořadu Re-Play odešli moderátoři Mikoláš Tuček a Alžběta Trojanová, aby s dalšími lidmi založili nový pořad o hrách pro Seznam TV.

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře