Další díl historické strategie Total War se zaměří na Trojské války

Po Číně, fantasy Warhammeru a britském konfliktu si tentokrát budou moci fanoušci série Total War vychutnat Trojské války. Britské studio Creative Assembly po odbočce Total War Saga s válkou o anglický trůn chystá druhý spin-off. Troy: A Total War Saga se stejně jako Thrones of Britannia bude soustředit na konkrétní konflikt. V tomto případě se můžeme těšit na řecké báje o dobývání města Tróje řeckými bojovníky.

Obálka magazínu PC Gamer navíc prozrazuje, že vývojáři si dovolí experimentovat a epické bitvy ovlivní bohové i různá monstra. Rýsuje se nám tedy směsice historického a fantasy dílu Total War, což by nemuselo být vůbec špatně. Teď už si jen počkat na oficiální oznámení. Dle mého bude následovat během několika málo dnů.

[reklama]

Připomeňme si, že Thrones of Britannia v roce 2018 přinesla tahovou kampaň s real-timovými bitvami odehrávajícími se na sklonku historického milníku. O nadvládu se utkali Anglosasové, gaelské klany a vikingští osadníci. Záleželo pouze na hráči, kterou frakci si vybral.

, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře