Další náznak PC verze westernovky Red Dead Redemption 2

Spekulace o příchodu nejnovější hry od studia Rockstar na počítače se začaly objevovat ještě před jejím vydáním na konzole, zejména díky GTA V, které svůj PC port dostalo po dvou dlouhých letech marného čekání. Naštěstí to začíná vypadat tak, že ti psanci, kteří dosud se hrou neměli tu čest, nebudou na cestu Divokým západem čekat tak dlouho a příběh gangu Van der Linde je pro ně blíž, než původně mysleli.

Navzdory tomu, že Rockstar ještě nic oficiálně neoznámil, se totiž nyní jednomu z uživatelů podařilo ve zdrojovém kódu služby Social Club objevit řádek, který zmiňuje trofeje a možná přímo potvrzuje PC verzi Red Dead Redemption 2.

[reklama]

Samozřejmě je vše nutno brát s velkou rezervou, jelikož vývojáři prozatím nic nepotvrdili a informace, které se k nám dostaly, jsou přinejmenším sporné. Mnoho z nich navíc naprosto neodpovídá pravdě. Zde bych tedy připomněl jedno tvrzení, podle kterého měl port vyjít v červnu, a to exkluzivně na Epic Store. Inu, nestalo se a Rockstar dále mlčí. My se tak můžeme jen domnívat, kdy a jestli vůbec PC verze vyjde.

[reklama]

A pokud k tomu dojde, můžeme teoreticky počítat se stejnou situací, jaká nastala u pátého Grand Theft Auto. Tedy s delším časovým odstupem – zde bych odhadoval minimálně rok, možná i více. A logicky se také nevyhneme otázce HW nároků, kdy si na hru budete muset připravit přes 100 GB místa a počítat s vysokými grafickými požadavky, které budou vyžadovat silnou kartu a výkonný procesor.

Nezbývá než počkat, jak a jestli Rockstar vše oznámí. Pokud se k PC verzi Red Dead Redemption 2 schyluje, tak by mohla vyjít třeba s verzemi pro novou generaci konzolí PlayStation a Xbox, které mají být uvedeny do prodeje koncem příštího roku.


Zdroj: vg247.com

, , , ,

Red Dead Redemption 2

Akční adventura v otevřeném světě. Pokračování úspěšné hry Red Dead Redemption z roku 2010. Autoři GTA V lákají na epický příběh života v nekompromisním srdci Ameriky. Hra nabídne obrovský otevřený a atmosférický svět a zcela nový online multiplayer.

Datum vydání: 26.10.2018 Platforma: PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Red Dead Redemption 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře