Další neoficiální informace tvrdí, že The Last of Us Part II vyjde v únoru 2020

Podle všeho má silně očekávané pokračování skvělého The Last of Us vyjít v únoru příštího roku. To ostatně málem nechtěně prozradila Ashley Johnson (hraje Ellie) v jednom z květnových interview. Po její bok se nyní přidává nedávný příspěvek tvrdící prakticky totéž s tím, že přináší pár informací navíc.

Pokud bychom teď chtěli zpochybnit věrohodnost onoho příspěvku, a takový čin je dozajista na místě, v podstatě k tomu není důvod. Ten samý zdroj nám totiž přinesl správné datum vydání Death Stranding ještě před tím, než ho oznámili sami vývojáři.

[reklama]

Kromě data vydání ale tento zdroj přináší i informaci o jednotlivých edicích hry. Hra The Last of Us Part II má být údajně rozdělena do čtyř verzí: Standartní, speciální, sběratelská a pravděpodobně nejdražší Ellie edice. Obsah jednotlivých edic sice příspěvek nezmiňuje, nejspíše ale můžeme očekávat klasičtější balení se sběratelskou figurkou, steelbookem, litografiemi a podobně. Největší otázkou tak zůstává edice Ellie. Nabídne detailní figurky Ellie a Joela? Nebo něco zcela jiného?

Jednoduše si musíme počkat, až vývojáři přestanou mlžit a dozvíme se více i s datem vydání. Doufejme, že jej Sony brzo oznámí, stejně tak české titulky, které byly už u prvního dílu na PS3 a poté i na PS4.

První gameplay záběry z The Last of Us Part II (červen 2018 – E3)

[reklama]


Zdroj: resetera.com

, , , , ,

The Last of Us Part II

Strhující, trýznivý a emocemi nabitý příběh čeká – Ellie a Joel se vracejí ve výpravném dobrodružství, které navazuje na předcházející úspěšnou hru studia Naughty Dog.

Datum vydání: Nebylo stanoveno Platforma: PS4 Lokalizace: České titulky

Více informací o hře The Last of Us Part II
[reklama]
[reklama]

Komentáře