Další vývoj Battlefieldu V přinese nové mapy, módy a výzvy. EA DICE budou střílečku rozšiřovat až do podzimu 2019

V Battlefieldu V se dnes poprvé rozpoutá Battle Royale bitva v novém módu Firestorm, který spustí třetí kapitolu bezplatného rozšiřování hry. Studio EA DICE bude ale Battlefield V podporovat dalším obsahem až do letošního podzimu. Tvůrci představili konkrétní plány. Hráči budou bojovat na nových mapách a v nových režimech. K tomu si zkusí obstát v dalších výzvách.

Třetí kapitola Tides of War, kterou dnes spustí mód Firestorm, potrvá až do června. V jejím průběhu obdržíme nový obsah. V dubnu se do hry dostanou další výzvy pro kooperativní Combined Arms a společně s ním dvě nové mise na mapě Fjell 652, Hardcore režim a vylepšený matchmaking.

S přidáním mapy Mercury (květen) se multiplayerové boje v Battlefieldu V přesunou do Středozemního moře, kde hráči zažijí masivní boje o řecký ostrov Kréta s první a největší německou parašutistickou invazí, jež je založena na skutečných událostech z druhé světové války – Operace Mercury. V červnu třetí kapitolu uzavře nový mód pojmenovaný Outpost. Cílem je plnit mise, rekrutovat nové vojáky a soupeřit o nadvládu. Na samém závěru je rychlejší a agresivnější verze Conquestu s názvem Grind (vyžaduje agresivní taktiku) a Fortress založený na Breakthrough s obléhací válkou – budete bránit těžce opevněná místa.

[reklama]

V červnu se ke slovu dostane čtvrtá kapitola Tides of War s podtitulem Defying the Odds. Nový mód je tentokrát zaměřený na pětičlenné týmy (5-5-5) v malých arénách určených výhradně pro tento režim. Momentálně víme akorát o mapách v opuštěných, zdevastovaných městech. Další podrobnosti, včetně názvu módu, budou zveřejněny později. V rámci této aktualizace dostane Battlefield V také mapu Marity, která se nachází v Řecku, kde měl být původně zasazen Firestorm, ale nakonec se odehrává na severu.

To o páté kapitole nevíme zhola nic. EA DICE představují akorát vizi s novým zasazením v dějinách největšího konfliktu lidstva, druhé světové války. Pátá kapitola bude zahájena během letošního podzimu a máme se připravit na pozemní, leteckou a námořní invazi.

Vývojáři upozorňují, že plány vývoje Battlefieldu V se mohou změnit v závislosti na reakci komunity. Pokud bude tato first-person střílečka oblíbena, můžete být později oznámeno další rozšíření hry. Je obdivuhodné, že Electronic Arts na Battlefieldem V nezlomil hůl, prodeje jsou výrazně za očekáváním a tenhle díl ztrácí na své předchůdce.

Battlefield V vyšel na PC, PlayStation 4 a Xbox One v listopadu loňského roku. Jeho podpora bude minimálně jeden rok od vydání.


Zdroje: battlefield.com

, , , , , , ,

Battlefield V

Battlefield V vás v rámci návratu série ke svým kořenům zavede v dosud nevídaném zpracování druhé světové války do největšího válečného konfliktu v dějinách. Veďte své družstvo k vítězství a ve hře více hráčů zažijte zcela nové situace, jako například režim Grand Operations na několika mapách. Bojujte na celém světě v kampani pro jednoho hráče.

Datum vydání: 20.11.2018 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Battlefield V
[reklama]
[reklama]

Komentáře