Darksiders III: O herní době a potvrzena podpora HDR

Pokračování hack’n‘slash akční adventury s prvky RPG vystrkuje růžky a prozrazuje nové detaily. Dnes o herní době, podpoře HDR a hardwarových nárocích. Začneme herní dobou. U té se nekoná žádné překvapení. Darksiders 3 na tom budou podobně jako starší díly této série. Reinhard Pollice z vydavatelské společnosti THQ Nordic slibuje něco kolem 15 hodin. To odpovídá prvním Darksiders.

Pollice se v rozhovoru s magazínem WCCFTech nechtěl o herní době moc bavit. Nejen v případě Darksiders III je odhad dost ošemetný. Každý hráč hraje jinak, může se na delší dobu zaseknout u některých puzzlů nebo mít problém s překonáním bosse. I v závislosti na těchto věcech se odvíjí herní doba. Nehledě na průzkum otevřených lokalit.

[reklama]

Jistá je funkce High Dynamic Range (zkráceně HDR) na PC i konzolích. Jen je nutné vlastnit podporovaný monitor nebo televizi.

Po stránce minimálních požadavků na počítače nebudou Darksiders 3 moc náročnou hrou. Vystačit by měl Windows 7, 8 nebo 10 (v každém případě 64bit), Intel Core i5-2400 nebo AMD FX-6100, 6 GB operační paměti, grafická karta s 2 GB VRAM a Shader Model 5, DirectX Version 11 a 15 GB volného místa na disku.

[reklama]

Darksiders 3 vycházejí 27. listopadu 2018 pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Ve hře od studia Gunfire Games se vracíme na apokalyptickou Zemi. Převezmeme roli Fury a musíme s ní najít a zastavit Sedm smrtelných hříchů. Každý hřích nalezneme v jeho ikonickém prostředí, kde ho budou chránit další nepřátelé. Při boji se budeme ohánět mocným bičem a vypomáhat si různými kouzly.

, , , , ,

Darksiders III

Pokračování hack’n‘slash akční adventury. Hrajeme za Fury, nejvíce nepředvídatelného jezdce apokalypsy. Hlavní hrdinka má za úkol dohnat a zastavit Sedm Smrtelných Hříchů. Úspěch je nutný k vybalancování sil na rozervané Zemi.

Datum vydání: 27.11.2018 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Darksiders III
[reklama]
[reklama]

Komentáře