Days Gone: 6 hodin filmečků a 30 hodin herní doby

Days Gone je prezentováno jako čistokrevná akce, kde v otevřeném světě bojujete s hordami zombíků, kterým se tady říká freakeři. Jak ale vidno, tenhle titul od SIE Bend Studio bude mnohem větší. V post-apokalyptickém světě na hráče čeká singleplayerová kampaň o délce zhruba 30hodin, jež obsahuje přibližně 6 hodin filmečků.

Pokud dobře počítáme, 80 procent tvoří gameplay a 20 procent hry cutscény. To je dobrý poměr a naznačuje to, že Days Gone bude dost příběhovou záležitostí. Zástupce studia pro dánský GameReactor upozorňuje na herní dobu, ta se mění v závislosti na tom, jak hrajete. Jak jsme viděli v trailerech, věci půjdou řešit násilím i kradmým pohybem. Dále uvádí, že Days Gone je obrovskou hrou. Čeká nás stejné překvapení jako u Horizon Zero Dawn, které za dva roky prodalo 10 milionů kopií? Je možné, je to možné.

[reklama]

Novináři z celého světa byli nedávno pozváni, aby si Days Gone vyzkoušeli. Brzy si přečteme o hře nové detaily. Do té doby platí, že Days Gone vychází 26. dubna 2019 s českými titulky na PlayStation 4.

, , , , , ,

Days Gone

Days Gone je exkluzivita pro PS4. Jde o survival akci se zombíky. Hraješ za bývalého motorkáře Deacona St. Johna, který se snaží na sopečném a zničeném americkém severozápadě přežít. Freakeři a přeživším mu jsou však v patách.

Datum vydání: 26.04.2019 Platforma: PS4 Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Days Gone
[reklama]
[reklama]

Komentáře