Days Gone další PS4 exkluzivitou s českými titulky

Akční adventura Days Gone, která vychází 26. dubna 2019, naváže na předchozí exkluzivity PlayStation a bude mít českou textovou podporu stejně jako Marvel’s Spider-Man, God of War, Detroit: Become Human, Uncharted 4 a Uncharted: The Lost Legacy nebo The Last of Us.

„Českým, popřípadě slovenským hráčům, se opět dostane plnohodnotný hráčský zážitek v originálním znění s českými titulky,“ oznámila dnes po třetí hodině odpolední Sony.

[reklama]

V tiskové zprávě popsala Sony svůj připravovaný titul následovně:

„Očekávaný PS4 exkluzivní titul pro jednoho hráče Days Gone je akční adventurou, která vychází 26.4.2019. Hlavním hrdinou příběhu je psanec postapokaliptického světa Deacon St. John, který se snaží opět najít smysl života po ztrátě svých nejbližších a vydá se do nebezpečného a divokého světa vykresleného v kulisách amerického Oregonu.

[reklama]

To, že se celý příběh odehrává v americkém Oregonu, není náhodou. Samotní tvůrci, studio Bend, se v Oregonu nachází a při tvorbě svého debutu pro PlayStation chtěli využít znalost domácího prostředí. Hráče tak čeká objevování nespoutané oregonské přírody na motorce a s nepřáteli všude kolem sebe.“

Zároveň s oznámením českých titulků byly spuštěny předobjednávky, láká na ně trailer níže. Určitě se podívejte i na další nové video.

Těšíte se na Days Gone? Pokud ano, tak si kromě standardní verze hry můžete vybrat sběratelskou edici pro fanoušky,  speciální edici nebo digitální Deluxe edici. V edicích je spousta bonusů přímo do hry, povedené steelbooky, kopie originálního soundtracku (fyzická i digitální verze), 48stránkový mini art book od Dark Horse Comics (fyzickou i digitální verzi) a sběratelská edice ještě obsahuje sošku. Na ní je vyobrazen hlavního hrdiny, je opřený o svou motorku a pod předním kolem leží nakažený nepřítel.

Trend s lokalizacemi PS4 exkluzivit bude zdá se pokračovat i v letošním roce. Můžeme pomalu čekat, kdy bude oznámena textová podpora pro Death Stranding, The Last of Us Part II nebo Ghost of Tsushima.

, , , , , ,

Days Gone

Days Gone je exkluzivita pro PS4. Jde o survival akci se zombíky. Hraješ za bývalého motorkáře Deacona St. Johna, který se snaží na sopečném a zničeném americkém severozápadě přežít. Freakeři a přeživším mu jsou však v patách.

Datum vydání: 26.04.2019 Platforma: PS4 Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Days Gone
[reklama]
[reklama]

Komentáře