Days Gone je zlaté. Vývoj PS4 exkluzivity dokončen. Budou DLC?

Vývojáři z amerického studia Bend oznámili dokončení prací na svém nejnovějším projektu – Days Gone, který je zasazen do post-pandemického amerického Oregonu. V příspěvku zveřejněném na Twiiteru se pochlubili zlatým stavem. Takzvaný Gold status znamená, že vývoj hry skončil, na Blu-ray disku se nachází finální verze hry, která putuje do lisoven, digitálního obchodu PlayStation Store až k hráčům.

Byla to skvělá jízda. Nemůžeme se dočkat, až si ji sami zahrajete, napsalo studio na sociální síti a přiložilo fotografii všech z týmu, kteří na Days Gone pracovali. Dobrá zpráva pro všechny, co na tenhle titul čekají.

[reklama]

Days Gone vypráví příběh Deacona, bývalého motorkáře, kteří se snaží přežít v nepřátelském prostředí plného banditů a hodně nebezpečných freaketů. To jsou nakažení lidé, kteří přišli o rozum, necítí bolest a chovají se jako zombies. Hra nabídne otevřený svět a příběhová linka potrvá zhruba 30 hodin. S vedlejšími aktivity se herní doba protáhne.

[reklama]

Na řadu přichází otázka, bude mít Days Gone dodatečný obsah? Hráči, kteří nemají rádi rozdělení příběhové části, nemusejí mít strach. Survival akce bude kompletní, ovšem vývojáři mají plány na rozšíření, o kterém nám zatím nechtějí nic prozradit. Možná půjdou ve stopách Horizon Zero Dawn nebo The Last of Us. Obě PS4 exkluzivity obdržely expanzi s dalším příběhem, Horizon se věnoval novým událostem a The Last of Us mladé Ellie před tím, než poznala svého ochránce.

Days Gone vyjde 26. dubna s českými titulky na konzole PlayStation 4. Již brzy na GameShot.cz nabídneme článek, kde si shrneme všechny informace o Days Gone.


Zdroje: twitter, pushsquare.com

, , , , , ,

Days Gone

Days Gone je exkluzivita pro PS4. Jde o survival akci se zombíky. Hraješ za bývalého motorkáře Deacona St. Johna, který se snaží na sopečném a zničeném americkém severozápadě přežít. Freakeři a přeživším mu jsou však v patách.

Datum vydání: 26.04.2019 Platforma: PS4 Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Days Gone
[reklama]
[reklama]

Komentáře