Days Gone předvádí fotografický mód. Jak půjdou upravit screenshoty?

Fotografický mód se stal úspěšně současný moderních her. Hráči mohou vyfotit momentku ze hry a hned poté se pustit do úpravy screenshotu, přidat filtry, změnit úhel kamery atd. Takzvaný Photo režim nabídne i PlayStation 4 exkluzivita Days Gone. Jeho možnosti popsat Jeff Ross na oficiálním blogu PlayStationu.

Nabídka fotografického režimu v Days Gone obsahuje 18 přednastavených filtrů, devět různých rámečků a možnost umístit logo hry, určit jeho polohu a změnit jeho barvu. Nechybí změna úhlu kamery a vzdálenosti a další věci, na které jsou příznivci Photo módu zvyklí z jiných her, včetně výrazu v obličeji nebo zaostření. Celkem vývojáři ze studia Sony Bend připravili 55 různých možností.

[reklama]

Podívejte se na obrázky, které jsou vytvořeny ve fotografickým módu. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zaregistrujte se u Fortuny. Hrajte bitcoin casino automaty, ruletu, blackjack a další s bonusem.

Days Gone vyjde 23. dubna 2019 exkluzivně na PlayStation 4 – jak je u PS4 exkluzivit zvykem, s českými titulky.


Zdroje: blog.us.playstation.com

, , , , , ,

Days Gone

Days Gone je exkluzivita pro PS4. Jde o survival akci se zombíky. Hraješ za bývalého motorkáře Deacona St. Johna, který se snaží na sopečném a zničeném americkém severozápadě přežít. Freakeři a přeživším mu jsou však v patách.

Datum vydání: 26.04.2019 Platforma: PS4 Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Days Gone
[reklama]
[reklama]

Komentáře