Days Gone přibližuje bezplatné DLC s výzvami a přidává novou obtížnost

PlayStation 4 exkluzivita Days Gone z dubna letošního roku obdržela novou bezplatnou aktualizaci, která tentokrát neopravuje chyby nebo nevylepšuje optimalizaci na konzoli. Místo toho vývojáři přidávají dlouho očekávanou novou obtížnost (survival – přežití) a připravují půdu pro týdenní výzvy. Ty budou střídat jízdu na motorce s bojem s hordami a různými typy soubojů. Jeden příklad za všechny: Jak dlouho dokážete přežít proti nekonečné hordě?

S obtížností přežití se ve hře objevily i dvě nové trofeje. Ty vás motivují k tomu, abyste si hru znovu zahráli. Jedna trofej je věnována právě dohrání Days Gone v režimu přežití, zatímco druhá se zdá dost hardcore: při hraní s novou obtížností máte porazit libovolnou hordu za méně než jednu minutu. To nebude vůbec snadné.

[reklama]

Režim přežití je jen začátkem plánovaných aktualizací a navazuje na nejtěžší obtížnost ve hře. Hráčům nabízí těžší protivníky, kterým se nemohou vyhnout rychlým cestováním po mapě, a minimalizuje uživatelské rozhraní, včetně indikátoru o nepřátelích. Navíc HUD se dočasně aktivuje pouze při využití speciálního vidění.

[reklama]

Týdenní výzvy se v Days Gone objeví koncem tohoto měsíce a budou mít jedinečná pravidla. Za jejich dokončení získáte speciální odměny a můžete si zvýšit zdraví, zrychlit načerpání sil, vylepšit přesnost zbraní atp. Ve výzvách dokonce budou dostupné speciály skiny. Kromě Deacona se budete moci „převléct“ za Boozera, Rikki, Addy, Železného Mikea a další postavy z post-pandemického Oregonu.

První výzva se jmenuje Surrounded a úkolem hráčů bude přežít nekonečnou hordu ve městě Sherman’s Camp. Musíte se snažit přežít co nejdéle a ubránit se freakerům. Zároveň bojujete proti času. Je nutné zabíjet freakery, aby vám nevypršel čas – zapomeňte tedy na to, že utečete a budete doufat, že vás freakeři nedoženou. Navíc připraveny jsou i vedlejší výzvy. Týkají se headshotů, sbírání uší nebo využití okolního prostředí při boji s hordou.

V průběhu 12 týdnů bude připraveno celkem 12 výzev.


Zdroj: tisková zpráva

, , , , ,

Days Gone

Days Gone je exkluzivita pro PS4. Jde o survival akci se zombíky. Hraješ za bývalého motorkáře Deacona St. Johna, který se snaží na sopečném a zničeném americkém severozápadě přežít. Freakeři a přeživším mu jsou však v patách.

Datum vydání: 26.04.2019 Platforma: PS4 Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Days Gone
[reklama]
[reklama]

Komentáře