Death Stranding v roce 2019? Máme další indicii

Kdy vyjde Death Stranding? Ptají se fanoušci japonského vývojáře Hidea Kojimy a příznivci PlayStation 4 exkluzivit. Tajemný titul by mohl doputovat již v letošním roce. Nasvědčuje tomu několik indicii.

Hideo Kojima označil rok 2019 za rok velryb, které jsou spojené právě s Death Stranding – v jedné scéně ztroskotaly na pláži. Poté stejný rok zopakoval i Norman Reedus, jenž je představitelem hlavní postavy Sama Portera Bridgese v Death Stranding.

[reklama]

Nově může potvrdit rok 2019 i další herec a dabér. Troy Baker umístil na Twitter dvě fotografie, kde srovnává rok 2009 a rok 2019. Na prvním obrázku je jeho postava ve Final Fantasy XIII a na druhém je jako muž ve zlaté masce právě z Death Stranding.

Je pravděpodobné, že se nové informace dozvíme již brzy. Kojima slibuje nové detaily. Tento týden byl na návštěvě studia Guerrilla Games, kde ukázal první dvě hodiny ze hry. Poté podotkl, že hra ještě není dokončena.

[reklama]

, , ,

Death Stranding

Legendární herní tvůrce Hideo Kojima ti nabídne cestu, jakou jsi ještě nezažil. Jako pracovník Sam Bridges se vydáš do smrtícího a tajemného světa, kde je všudypřítomná smrt. Ve hře od autora Metal Gear Solid hrají hvězdy jako Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Lindsay Wagner, Léa Seydoux a Guillermo del Toro.

Datum vydání: 08.11.2019 Platforma: PS4 Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Death Stranding
[reklama]
[reklama]

Komentáře