Death Stranding vyjde v listopadu s českou lokalizací

Hideo Kodžima je mistr v lákání na své nové hry. Nebojí se ukázat hodně záběrů, ale přesto ze všech těch videích nejsme moc moudří a nedokážeme si přesně představit, co nás ve hře čeká. Situace a připravovaným Death Stranding připomíná Kodžimům předchozí projekt – Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Také nevíme, na čem přesně jsme, chytáme se každého naznačení, každého detailu a přemýšlíme nad tím, co tím vším chtěl japonský videoherní designér, scénárista, režisér a producent v jedné osobně vlastně říci.

Tentokrát nás Hideo Kodžima vnadí na Death Stranding. Novou akční adventuru z produkce studia Kojima Productions a vydavatelské společnosti Sony, která nás vezme na cestu po zpustošené krajině a nabídne bizarní příběh 8. listopadu 2019 s českou lokalizací na PlayStationu 4.

[reklama]

Řeknu vám popravdě, že sám přesně nevím, co od Death Stranding čekat. S každou novou ukázkou jsem víc a víc zmaten a dvojnásob to platí o dnešním téměř devítiminutovém videu. Tohle video toho ukázalo mnoho, ale přesto málo. Sledujeme zpustošenou americkou krajinu, jakési anomálie v čase se záhadnými hrozbami, kontaktní boj, slaňování, lezení po skalách, jízdu na motorce a plejádu známých hollywoodských osobních, které v Death Stranding hrají – mj. je to Norman Reedus jako hlavní hrdina Sam Bridges, Mads Mikkelsen jako úhlavní záporák, Lindsay Wagner, Léa Seydoux a Guillermo del Toro. Všichni hrají v tomhle příběhu, který se točí kolem záchrany lidstva před zánikem. Sam sebou nosí schránku s malým dítětem, které pravděpodobně představu onu jedinou naději pro lidstvo.

[reklama]

Také jste z toho zmateni? Kodžima ještě dodává, že Death Stranding je nový typ akční hry, kde cílem hráče je znovu spojit izolovaná města a roztříštěnou společnost. Hru vytvořil tak, že všechny elementy, včetně příběhu a hratelnosti, jsou spojeny jedním tématem.

„V kůži Sama Portera Bridgese se budete snažit překlenout rozdíly ve společnosti a vytvářet nová pouta nebo ‘Vlákna‘ s ostatními hráči po celém světě. Doufám, že díky hraní této hry pochop9té důležitost navazování vztahů s ostatními. Teď si prosím užijte nejnovější trailer,“ dodal Kodžima.

A já už jen napíšu, že za vše, co se na Zemi děje, mohou záhadné výbuchy, které otřásly planetou.


Zdroj: tisková zpráva

, , , ,

Death Stranding

Legendární herní tvůrce Hideo Kojima ti nabídne cestu, jakou jsi ještě nezažil. Jako pracovník Sam Bridges se vydáš do smrtícího a tajemného světa, kde je všudypřítomná smrt. Ve hře od autora Metal Gear Solid hrají hvězdy jako Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Lindsay Wagner, Léa Seydoux a Guillermo del Toro.

Datum vydání: 08.11.2019 Platforma: PS4 Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Death Stranding
[reklama]
[reklama]

Komentáře