Demo fotbalu PES 2020 koncem července se 14 týmy, včetně Barcelony s Messim

Argentinský útočník Lionel Messi se stal oficiální tváří fotbalu eFootball PES 2020 a jeho španělský klub FC Barcelona pochopitelně nemůže v demoverzi hry chybět. Demo eFootball PES 2020 si všichni zájemci budou moci stáhnout 30. července do počítačů a konzolí PlayStation 4 a Xbox One. Herní ukázka nabídne 14 licencovaných týmů.

Momentálně bylo potvrzeno 11 klubů: FC Barcelona, Arsenal FC, Palmeiras, Flamengo, Sao Paulo, Sport Club Corinthians Paulista, Vasco da Gama, Boca Juniors, River Plate, Universidad de Chile a Colo-Colo. Zbývající tři týmy budou brzy prezentovány.

[reklama]

eFootball PES 2020 využije FOX Engine a vyjde 10. září 2019 na PlayStation 4, Xbox One a PC. Hra se pochlubí různým vylepšením, včetně grafiky, fyziky míče a realističtějšího bránění hráčů doplněného o úmyslné fauly nebo ofsajdové pasti. Třešničku na dortu představuje vylepšená Master League s novým interaktivním dialogovým systémem, který umožní ovlivnit příběh, realističtější přestupy hráčů mezi kluby a detailnější přizpůsobení vašeho manažera.


Zdroj: gamereactor.eu

, , , , , ,

eFootball PES 2020

Vylepšení PES 2020 začíná vylepšenou fyzikou míče, s níž jde ruku v ruce lepší driblování, důraz na první dotek s míčem, realističtější bránění hráčů doplněné o úmyslné fauly nebo ofsajdové pasti. Třešničku na dortu představuje vylepšená Master League s novým interaktivním dialogovým systémem, který umožní ovlivnit příběh, realističtější přestupy hráčů mezi kluby a detailnější přizpůsobení vašeho manažera.

Datum vydání: 10.09.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře eFootball PES 2020
[reklama]
[reklama]

Komentáře