Devil May Cry 5 bude asi na 15 hodin, říká šéf vývoje

Kromě očekávaného remaku hororu Resident Evil 2 má Capcom v rukávu ještě kontaktní akci Devil May Cry 5, která dorazí 8. března na PlayStation 4, Xbox One a PC. Šéf vývoje, Hideaki Itsuno, se pochlubil novou informací.

Předchozí díly série Devil May Cry měly většinou 8-12 hodin, což podle mnohých bylo dost. U pátého dílu se máme těšit zhruba na 15 hodin. Pokud je odhad správný, tak tady budeme mít nejdelší DMC v historii této značky. Příběh mohl natáhnout výskyt hned třech hratelných postav – Dante, Nero a nováček s jednoduchým jménem V.

[reklama]

Nezapomeňte, že 7. února bude na konzolích PS4 a Xbox One dostupné demo. Majitelé Xboxu One si již Devil May Cry 5 mohli vyzkoušet, v prosinci k nim dorazilo demo, kde si vyzkoušeli boj s démony v Red Grave City z pohledu Nera a jeho meče a pistole.

, , , , ,

Devil May Cry 5

Uplynuly roky od doby, kdy pekelní démoni poprvé vkročili na tento svět, ale nyní započala nová démonická invaze a poslední nadějí lidstva se stávají 3 osamělí lovci démonů, každý s radikálně odlišným herním stylem. Spojeni vírou a žízní po pomstě se budou muset tito lovci postavit svým démonům, pokud chtějí přežít.

Datum vydání: 08.03.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Devil May Cry 5
[reklama]
[reklama]

Komentáře