Díky detailní a vylepšené kariéře se ve WRC 8 máte cítit jako skutečný rallye závodník

Závodní rallye hra WRC 8 od společností KT Racing a Bigben má být nejdetailnější a nejautentičtější WRC simulace. Nová fyzika terénu pro všechny povrchy, extrémní a dynamické povětrnostní podmínky, 52 týmů, 14 zemí, více než 100 speciálních etap, týdenní výzvy, eSports a kompletně přepracovaná kariéra. Právě o kariéře si dnes povíme více detailů.

„Kariéra je tradičně nejoblíbenější a nejhranější herní mód. Po diskusích s komunitou se vývojový tým rozhodl nabídnout obsah, který by splnil očekávání fanoušků a poskytl jim rozmanitější a hlubší cestu rallye závodníka. V režimu kariéry WRC 8 napodobujeme skutečný svět tím, že umožňujeme hráčům, aby se poprvé stali šéfem WRC týmu. Hráč bude muset závodit sezónu po sezóně, aby soutěžil v kategorii WRC a pokusil se stát mistrem světě. V rámci několika profesionálních týmů jsme se snažili zachytit klíčové aspekty úspěšné sezóny,“ říká jeden z vývojářů ze studia KT Racing.

[reklama]

Klíčové aspekty jsou rozděleny do 3 hlavních oblastí. Jsou jimi:

  • Naplánujte si rozvrh a rozhodněte, co budete dělat mezi závody: trénink, konstruktérské výzvy, odpočinek, klasické události atd.
  • Správa celého týmu sestávající ze šesti různých a vzájemně propojených pracovních pozic. Hráči musí zvážit každou z unikátních charakteristik a zvolit strategii pro každý jednotlivý závod.
  • Vylepšení týmu prostřednictvím výzkumu a vývoje v dovednostním stromu, který se vyvíjí v závislosti na výběru hráče. Každé rozhodnutí má dopad na progres a morálku týmu (mj. výkon a spolehlivost vozu).

Na konci každého závodu budete mít k dispozici statistiky, které vám pomohou zdokonalit svou strategii, porovnávat se s konkurencí a upravovat nastavení dle potřeb tak, abyste vylepšili své auto a najali správné lidi.

[reklama]

WRC 8 vyjde letos v září na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch a PC.


Zdroj: tisková zpráva, video

, , , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře