DLC přidává do American Truck Simulatoru možnost převážet lesní stroje

Dalším krokem v sérii těžkých nákladů v české hře American Truck Simulator je rozšíření s lesními stroji. Forest Machinery DLC přináší do hry dva speciální návěsy, šest kusů těžké lesní techniky, dvě vylepšení pro kabinu kamionu a miniaturní verzi motorové pili, kterou si pověsíte v kabině.

Všechny nové zakázky po zakoupení Forest Machinery DLC (4,99€, 130 korun) naleznete ve státech Oregon a Washington. Teď se podívejte na video níže a pod ním jsme pro vás připravili další informace.

[reklama]

Před pár dny byla mapa American Truck Simulatoru rozšířena o placený balíček se státem Washington: 3800 mil husté dopravní sítě, 16 nových měst, více než 20 mostů a celosvětově známé památky, včetně přehrady Grand Coulee a kultovní hory ve Washingtonu (Hora St. Helens, Mount Rainier).

[reklama]

Pokud rádi převážíte těžké a velké náklady, můžete si do American Truck Simulatoru na Steamu přikoupit Special Transport DLC s nadměrnými náklady a Heavy Cargo Pack, který přidává například pásový traktor, transformátor nebo jeřáb.

Forest Machinery DLC

Special Transport DLC

Heavy Cargo Pack


Zdroj: tisková zpráva

, , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře