Do free-to-play akce World of Warplanes přilétají německé bombardéry

Německé bombardéry jsou připraveny rozšířit svoje zastoupení ve hře World of Warplanes. Do této free-to-play hry se tak nyní dostávají silnější stroje začínající na Tier VII a končící na desáté úrovni.

Spojení s metalovou scénou pokračuje a po spolupráci s Iron Maiden se tvůrci spojili s legendou německého trash metalu Kreator.

[reklama]

Nové stroje ve World of Warplanes:

Junkers Ju 288 A, Tier VII. Rychlý bombardér se dvěma precizními kulometnými věžemi, s nimiž se velmi dobře manipuluje.

[reklama]

Junkers Ju 288 C, Tier VIII. Letoun se může pochlubit vynikající maximální rychlostí a velkým množstvím bomb, které je schopen unést.

Junkers Ju 287, Tier IX. Šest výkonných motorů a uvnitř pak čtyři silné bomby, každá o váze jedné tuny, to je Ju 287.

Junkers EF-131, Tier X. Stejně jako jeho předchůdce, i tento bombardér může shazovat bomby z výšky, nebo zvolit riskantnější taktiku a shazovat bomby v nižší letové hladině.

Tvůrci World of Warplanes se rozhodli pro netradiční podporu nových bombardérů a natočili zbrusu nové video spolu s německou thrash metalovou legendou Kreator. Bombardovací video tak obsahuje jako bonbónek navíc slavný hit „Lion with Eagle Wings“.

Všechny čtyři bombardéry jsou součástí válečné historie, nicméně je nutné zdůraznit, že jejich koncept existoval pouze na papíře a nevznikly ani prototypy. World of Warplanes je jediné místo, kde můžete tyto vzácné dravé ptáky zalétat a zažít vývoj německého inženýrství.

World of Warplanes je free-to-play online akce pro PC, která přináší letecké bitvy s letadly z meziválečného období, z druhé světové války, až po některé experimentální modely. Hru můžete snadno stáhnout na oficiálních stránkách. World of Warplanes navazuje na World of Tanks.


Zdroj: tisková zpráva

, , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře