Do konce června skončí beta Red Dead Online. Westernovou akci čeká nový obsah, včetně pokeru

Právě včas. Veřejná beta Red Dead Online pomalu končí. Zrovna v době, kdy se hráči začali na internetu ozývat a ptát se na nový obsah, aby měli důvod nadále trávit čas ve westernovém světě stvořeném studiem Rockstar Games. Beta byla spuštěna v listopadu loňského roku pro všechny majitele Red Dead Redemption 2 (PlayStation 4 a Xbox One) a plná verze se z ní stane nejpozději do konce června letošního roku. Do té doby hru obohatí nový obsah, který Rockstar dále nastínil. A hlavně toho dost zahrnul i do nejnovější aktualizace.

Nejprve vývojáři poděkovali všem, kteří se zúčastnili bety. „Zpětná vazba přispěla k doladění hry a mnoho vašich návrhů je dnešním dnem implementováno,“ uvedl Rockstar. Následně slíbil, že v budoucnu bude multiplayer neustále vylepšovat, aby každý aspekt hry byl pro všechny hráče zábavný, a přidávat nové zážitky.

Take-Two nechává oznámení možné PC verze na Rockstar Games.

[reklama]

Dále část příspěvku se věnovala novinkám, které s nejnovějším updatem do hry dorazily. Je toho mnoho. Sága pomsty Jessicy LeClerkové, která pátrá po důkazech záhadné smrti jejího manžela, pokračuje novými misemi určené pro čestné hráče i ty, kteří sešli na scestí a stali se z nich psanci Divokého západu. Muži a ženy zákona pomohou paní LeClerkové přiblížit se k pravdě o vraždě jejího manžela prostřednictvím bitvy s gangem Del Lobos a pomocí Tomu Daviesovi. Pokud jste ale padouchem divoké prérie, budete pomáhat Samsonovi Finchovi v přepadávání a zapletete se do bankovní loupeže ve městě Saints Denis. Obě cesty ale vedou k setkání s nebezpečným protivníkem v oblasti Blackwater, kde žádný zákon neexistuje.

[reklama]

Rozšíření se dočkaly Free Roam mise s postavami, které znáte z příběhu Red Dead Redemption 2, a řadou nových a rozmanitých typů úkolů. V konkurenčním rybolovu naleznete tři nové výzvy a při toulání otevřeným online světem narazíte na nové dynamické události. Ty jsou podobné těm ze singleplayeru, kdy někdo bude prosit o vaši pomoc. Vy se mu rozhodnete pomoci, ale třeba se z něho vyklube zločinec, který vás hodlá akorát obrat o peníze. Za každých okolností se máte mít na pozoru, varuje Rockstar.

Potom je tu zajímavá novinka v podobě pokeru. Ve městech i vesničkách si můžete užívat hazard. Pokerové stoly naleznete v pěti lokalitách (Blackwater, Saint Denis, Tumbleweed, Valentine a Flatneck Station), kde můžete vyzvat své přátele v soukromé hře a klidně změřit síly ve veřejné hře s jinými hráči, kteří zrovna Red Dead Online hrají. V těchto pokerových hrách máte možnost získat vyšší odměny, ovšem jsou mnohem riskantnější.

Krom výše zmíněného Rockstar vybalancoval starší obsah, mj. různé výzvy a mise, přidal nová ocenění a další úpravy v návaznosti na zpětnou vazbu hráčů. Samozřejmě došlo i na nové vybavení. V Red Dead Online je nyní LeMat revolver, další oblečení a nové vyjádření emocí. Navíc všichni hráči, kteří si tento týden Red Dead Online zahrají, dostanou 15 zlatých cihel a nárůst zkušenostních bodů o 25 procent.

Přečtěte si náš článek Silné prodeje GTA V a Red Dead Redemption 2 umožnily Rockstaru koupit nové studio. Vyjde westernová akce na PC?


Zdroj: tisková zpráva

, , , , , , ,

Red Dead Redemption 2

Akční adventura v otevřeném světě. Pokračování úspěšné hry Red Dead Redemption z roku 2010. Autoři GTA V lákají na epický příběh života v nekompromisním srdci Ameriky. Hra nabídne obrovský otevřený a atmosférický svět a zcela nový online multiplayer.

Datum vydání: 26.10.2018 Platforma: PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Red Dead Redemption 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře