Do zákulisí vývoje českého středověkého RPG Kingdom Come: Deliverance nás vezme speciální kniha

Realistické a historické RPG Kingdom Come: Deliverance od české firmy Warhorse Studios získalo uznání po celém světě. Po vydání posledního dodatečného rozšíření A Woman’s Lot přichází na řadu speciální kniha. Ta nám umožní nakouknout do zákulisí vývoje a proniknout do propracovaného světa této úspěšné hry.

Skrze nespočet náčrtů, vývojových konceptů a obrázků se dozvíte, jak vznikal autentický herní svět roku 1403 a přečtete si zasvěcené komentáře tvůrců hry, podíváte se na vnik jednotlivých lokací, návrh systému oblečení nebo na kreslení mapy.

[reklama]

Kniha The Art of Kingdom Come: Deliverance má 256 stran a je v češtině. V prodeji v knihkupectví a v herních obchodech bude od 30. července 2019 za cenu 699 Kč. Podívejte se na ukázku z knihy:

[reklama]

Kingdom Come: Deliverance vás zavede na výpravné dobrodružství v Čechách posledních Lucemburků. Na své cestě zažijete porážky i vítězství, šarvátky i velké bitvy, budete mluvit se šlechtici i kmány a zažijete středověk tak zblízka, jak je bez újmy na zdraví možné. Hra vyšla na PC, PlayStation 4 a Xbox One s českými titulky.

, , , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře