Dohráli jste The Division 2? Pokud ne, tak si pospěšte, příští týden dorazí nový obsah

Žhavá akční novinka The Divison 2 dostane další obsah. Mnozí z vás, určitě došli až do úplného konce hry, tak určitě tento přídavek uvítáte s otevřenou náručí. Na novinky se všichni můžeme těšit už docela brzy, a to 5. dubna. Klíčem celého přídavku je nová pevnost Tidal Basin, kterou ovládají lidé z frakce Black Tusk. Po jejím zdolání se vám odemkne World Tier 5, neboli aktuálně poslední část světa s novým vybavením, misemi, invazemi a vyšší obtížností.

Celá pevnost se rozsahově rovná přibližně Rooseveltovu ostrovu, který je již ve hře. Po dokončení pevnosti se vám odemkne již zmíněná vyšší obtížnost (Heroic). Gearscore se zvýší z 450 na 500 a budou přidány tři nové sety. Pokud si zvolíte obtížnost Heoric, rozlučte se s checkpointy, což určitě všem hráčům velice ztíží postup misemi. Dále se můžeme těšit na týdenní invaze, které vám dodají bonusový týdenní loot. Každý týden budou události restartovány, tak budete mít vždy důvod se vracet na základny a znovu je získat pod svou kontrolu.

[reklama]

Novinek není málo a všichni fanoušci se určitě mají na co těšit. Tak hurá zpět do Washigntonu D.C. pro nový loot a mise.

Hru The Divison 2 si můžete zahrát na PS4, Xbox One a PC. Nový patch vyjde zdarma 5. dubna 2019 a kromě nového obsahu opraví všelijaké chyby a problémy. Ostatně to i dnešní menší update – má zabráním pádům FPS a lépe optimalizovat hru.

[reklama]


Zdroj: vg247.com

, , , , , , , ,

Tom Clancy’s The Division 2

Tom Clancy’s The Division 2 je online akční střílečka s RPG prvky, odehrává se v hlavním městě USA, kde Divize agentů musí zabránit nové občanské válce.

Datum vydání: 15.03.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Tom Clancy’s The Division 2
[reklama]
[reklama]

Komentáře