Draci se vrací do Tamrielu. Vychází Elder Scrolls Online: Elsweyr

Dnešním den začala další kapitola online fantasy RPG hry The Elder Scrolls Online. Pro PC, PlayStation 4 a Xbox One vyšlo rozšíření Elsweyr, které vrací draky do Tamrielu. Draci převzali kontrolu nad starověkým chrámem Alkosh a nárokují si ho jako svůj vlastní. Vy s dalšími 11 hráči po boku vstoupíte do dungeonu Sunspire, prozkoumáte chrám a postavíte se tváří v tvář neohroženým novým obyvatelům chrámu.

Svět hry nabízí sluncem zalité savany a kaňony. Budete chránit domovinu Khajitů před nepřáteli a ovládnete ovládněte bezcitné nemrtvé díky nové Necromancer třídě.

[reklama]

Pokud nemáte Elder Scrolls Online, můžete zakoupit rovnou edici The Elder Scrolls Online: Elsweyr, která obsahuje základní hru The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited a kapitoly Morrowind, Summerset a Elsweyr. Příběh hry se odehrává tisíce let před událostmi známými ze Skyrimu a vypráví o deadrickém princi jménem Molag Bal, jenž usiluje o připojení Tamrielu ke své démonické říši.

[reklama]

Ochraňte Elsweyr: Dobrodružství čeká na hráče v Elsweyru téměř na každém rohu. Objevte novou impozantní zónu, kde stanete tváří tvář mnoha výzvám, jako jsou mocní bossové, pohlcující kobky a obrovské veřejné Dungeony. Ať už se rozhodnete hrát na vlastní pěst nebo po boku dalších hráčů, budete čelit nespočtu nebezpečí a náročných výzev.

Objevte fascinující svět: Vydejte se na cestu do samotného srdce domoviny Khajitů a objevte jejich jedinečnou kulturu, která se nepodobá žádné jiné z Tamrielu. Na hráče čeká nespočet úkolů pro jednoho hráče a prozkoumávání nádherného živoucího světa. Nechte se pohltit fascinující krajinou naplněnou rozličnými postavami a příběhy a odhalte, co dělá Khajity tak unikátními.


Zdroj: tisková zpráva

 

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře