Drsná sibiřská divočina v pokračování taktické střílečky Sniper Ghost Warrior

Čtvrtý díl taktické střílečky Sniper Ghost Warrior se má vrátit ke kořenům, opustit otevřený svět, který byl poprvé prezentován u třetího dílu z roku 2017, a nabídnout hráčům speciální mise, respektive kontrakty. V nich dostanete za úkol eliminovat označené cíle. Nejprve je ale musíte najít a zjistit, jak je nejlépe zastřelit svou odstřelovací puškou. Často budete muset překonat různé překážky, vyhnout se nástrahám atd.

Vývojáři ze společnosti CI Games v tiskové zprávě zdůrazňují možnost plnit mise odlišnými způsoby a přítomnost nespočtu vedlejších úkolů. Ty vám po splnění hlavní mise zajistí prémie, které investujete do vylepšení svého vybavení. Každý kontrakt má nabídnout napjaté scénáře a singleplayerová kampaň bude pohlcující, zatímco multiplayer s více hráči napínavý.

[reklama]

„Připravte se na sibiřskou divočinu a všechny přírodní překážky, které na vás mohou v těchto místech čekat,“ dodávají tvůrci a doufají, že hráči budou výzvy opakovat, aby byli lepší a vydělali více peněz.

V doprovodném teaser traileru vidíme maskujícího se odstřelovače, který z velké dálky zaútočí na nepřátelský tábor a zabije jednoho vojáka po druhém.

[reklama]

Sniper Ghost Warrior Contracts vyjde v letošním roce na PS4, Xbox One a PC.

Obrázky ze Sniper Ghost Warrior Contracts


Zdroj: tisková zpráva

, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře