Druhé demo Devil May Cry 5 nejen pro Xbox One, ale i PS4

V prosinci si fanoušci série Devil May Cry mohli na konzolích Xbox One vyzkoušet exkluzivní demo z připravovaného pátého dílu této kontaktní akce. Pokud jste ale nebyli majiteli konzole od Microsoftu, tak jste měli smůlu. Japonská společnost Capcom naštěstí dnes oznámila dobrou zprávu. 7. února dorazí druhé demo, které bude nejen pro Xbox One, ale také pro PlayStation 4.

Demo na Xboxu One umožnilo hráčům vžít se do role Nera v Red Grave City, bojovat s démony a vyzkoušet si speciální útoky se zbraněmi Red Queen (meč) a Blue Rose (pistole). V současné době není známo, jaký obsah zahrne druhé demo.

[reklama]

Pokud jste si první demo stihli stáhnout do Xboxu One, můžete ho stále hrát. Na Xbox Store ho už ale nenajdete.

Devil May Cry 5 vyjde 8. března 2019 ve verzích pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Ve hře uplynuly roky od doby, kdy pekelní démoni poprvé vkročili na tento svět, ale nyní započala nová démonická invaze a poslední nadějí lidstva se stávají 3 osamělí lovci démonů, každý s radikálně odlišným herním stylem. Spojeni vírou a žízní po pomstě se budou muset tito lovci postavit svým démonům, pokud chtějí přežít.

[reklama]

, , , , , ,

Devil May Cry 5

Uplynuly roky od doby, kdy pekelní démoni poprvé vkročili na tento svět, ale nyní započala nová démonická invaze a poslední nadějí lidstva se stávají 3 osamělí lovci démonů, každý s radikálně odlišným herním stylem. Spojeni vírou a žízní po pomstě se budou muset tito lovci postavit svým démonům, pokud chtějí přežít.

Datum vydání: 08.03.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Devil May Cry 5
[reklama]
[reklama]

Komentáře