Druhé video do zákulisí vývoje hry. Zjistěte, jak se tvoří dobrodružství v RPG akci GreedFall

GreedFall, nejnovější RPG od studia Spiders, nabídne příležitosti změnit osud nezmapovaného světa, až vyjde 10. září na PlayStation 4, Xbox One a na PC. Spiders a Focus Home Interactive představují druhou epizodu webového seriálu, která se točí kolem touhy studia zabudovat skutečné RPG do DNA hry GreedFall. Na tuto epizodu s názvem „Jak se tvoří dobrodružství“ se můžete podívat už nyní a prozkoumat hloubku a účel RPG systémů této hry.

„GreedFall je plnohodnotné RPG v každém významu tohoto žánru. Nabídne obrovské možnosti úprav postavy díky vybavení, kouzlům, postupu a sociálních schopností. To vše je zkombinované s mnoha frakcemi a postavami, přičemž všichni mají své vlastní cíle a plány. Vaši společníci na ně budou mít vlastní názory, a když si na konkrétní výpravu vezmete nesprávnou osobu, může to mít vážné – a dalekosáhlé – následky,“ popisují titul vývojáři.

[reklama]

Díky propracovanému systému výroby si můžete postavu přizpůsobit přesně podle sebe. Upravte si každý prvek zbraně od vzhledu až po statistiky, díky čemuž můžete různě kombinovat styl převzatý od mnoha frakcí světa. Můžete si změnit každý jílec, rukojeť, čepel i hlaveň, takže experimentujte a objevte kořist, která pro vás bude ta nejlepší.

GreedFall vychází 10. září 2019 na PlayStation 4, Xbox One a digitálně také PC.

[reklama]


Zdroj: tisková zpráva

, , , , ,

GreedFall

GreedFall je akční RPG odehrávající se v 17. století. Rajský ostrov byl objeven jednotkami kolonistů z mnoha rozličných národů, na ostrově vládne magie a příšery.

Datum vydání: 10.09.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře GreedFall
[reklama]
[reklama]

Komentáře