Druhý přídavek do Battlefieldu V má datum vydání

Válečná řežba Battlefield V má za sebou první větší rozšíření, kde jsme si zkusili hrát za tu špatnou stranu. Nyní si pro nás EA nachystalo druhou část bezplatného rozšíření Tides of War, jmenuje se Lighting Strikes a studio EA DICE používá frázi A Few Good Soldiers. V překladu pár dobrých vojáků, což nás směruje k tomu, že tentokrát budeme hrát za ty hodné druhé světové války.

Oficiálně žádné datum zatím nebylo zveřejněno, ale v kalendáři ve hře se objevil název i s datem vydání. Pokud se nejedná o nějakou interní chybu, tak bychom se nového přídavku měli dočkat 17. ledna 2019.

[reklama]

Z předchozích vyjádření vývojářů víme, že druhý kapitola Tides of War bude celá o vozidlech a nových přístupech ke klasickým režimům Rush a Squad Conquest. Jinými slovy bude do Battlefieldu V přidán vylepšený mód Rush a bude kladen větší důraz na kooperaci. Komunita pak očekává nové mapy, navýšení levelu a zkrácení loadingu.

Během jara dorazí do Battlefieldu V třetí kapitola s Battle Royale režimem Firestorm. V něm válka pohltí Řecko.

[reklama]

Jak se vám zatím líbí Battlefield V?

, , , , ,

Battlefield V

Battlefield V vás v rámci návratu série ke svým kořenům zavede v dosud nevídaném zpracování druhé světové války do největšího válečného konfliktu v dějinách. Veďte své družstvo k vítězství a ve hře více hráčů zažijte zcela nové situace, jako například režim Grand Operations na několika mapách. Bojujte na celém světě v kampani pro jednoho hráče.

Datum vydání: 20.11.2018 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Battlefield V
[reklama]
[reklama]

Komentáře