Dva týdny stará bojovka Dead or Alive 6 má free-to-play verzi

Teprve na začátku tohoto měsíce vyšla bojovka Dead or Alive 6 a už tu máme její bezplatnou verzi, která by mohla fungovat jako takové demo. Free-to-play verze Dead or Alive 6 s podtitulem Core Fighters nabízí čtyři hratelné postavy (Kasumi, Hitomi, Diego a Bass) a možnost zahrát si základní módy v podobě DOA Central, něco málo z DOA Quests, Versus, Arcade, Time Attack a klasický trénink. Na plnohodnotný příběh zapomeňte, dostanete jen jeho malou ukázku, respektive úvod.

Zajímavé je, že s bezplatnou verzí se můžete zúčastnit standardních i hodnocených zápasů. Pokud chcete, můžete si některý obsah do Core Fighters postupně dokoupit, včetně příběhové kampaně nebo jednotlivých bojovníků. Jen se připravte na to, že v případě Dead or Alive 6 to není zrovna levná záležitost. Pro odemčení všech 20 postav musíte investovat 59,99 euro, jedna postava samostatně vyjde na 3,99 euro a v nabídce jsou i sety mužských nebo ženských bojovníků – mužský za 34,99 euro a dámský za 39,99 euro. Pro zpřístupnění příběhu pak musíte vytáhnout 19,99 euro.

[reklama]

Zároveň s vydáním Dead or Alive 6: Core Fighters došlo i k důležité druhé aktualizaci. Podle slov vývojářů přidává obtížnější DOA Questy, některé nové animace nebo vylepšuje určité části hry.

[reklama]

Na závěr jedna perlička, Dead or Alive 6 stojí 69,99€, ovšem první Season Pass 89,99€ – slibuje hlavně nové postavy.

Dead or Alive 6 je arkádová bojovka a vyšla na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Dead or Alive 6: Core Fighters hledejte na Steamu, PlayStation Store a Xbox Store.

, , , , ,

Dead or Alive 6

Šestý díl v řadě bojové série Dead or Alive přináší boj ve vícestupňových arénách, které jsou dynamické. Vývojáři se soustředí na detaily, včetně potu, tržních ran atd. Nechybí fyzika prsou.

Datum vydání: 01.03.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Dead or Alive 6
[reklama]
[reklama]

Komentáře