Dvacetiminutová prezentace Just Cause 4

Ani nemusíme jezdit na Gamescom do německého Kolína nad Rýnem. Stačí si počkat, vývojáři postupně prezentace nahrají na internet a my můžeme vše zhlédnout z pohodlí domova. Přesně jako dnes u Just Cause 4.

Čtvrtý díl této open-world akce nám zprostředkuje spoustu šílené zábavy, kterou doprovází výbuchy, skoky padákem, stíhačky a další vylomeniny hlavního hrdiny Ricka Rodrigueze. Ten tentokrát musí potlačit konflikt v jihoamerickém městě Solid a zároveň zjisti pravdu o své minulosti za každou cenu. Obyvatelé Solisu jsou utlačováni, a navíc v této lokalitě panují extrémní povětrnostní podmínky. Nouze nebude o obrovská tornáda a tropické bouře doprovázené blesky.

[reklama]

Just Cause 4 vyjde 4. prosince letošního roku na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

, , ,

Just Cause 4

Rico Rodriguez, neohrožený hlavní protagonista série, se vrací spolu se svým pověstným padákem, létajícím oblekem a nezapomenutelným hákem, který byl vylepšen novými funkcemi a nyní je zcela přizpůsobitelný. Hra Just Cause 4 je zasazena do fiktivního světa jménem Solis, nachází se na území Jižní Ameriky, kde nabídne deštné lesy, louky, hory a pouště. Samozřejmostí je destrukce a prý unikátní fyzika na zcela nové úrovni.

Datum vydání: 04.12.2018 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Just Cause 4
[reklama]
[reklama]

Komentáře