Dvoutýdenní zpoždění pro Dead or Alive 6

Společnost Koei Tecmo ohlásila dvoutýdenní odklad sexy bojové hry Dead or Alive 6. Z 15. února 2019 se přesouvá na 1. března.

Na twitterovém účtu hlavního producenta Yohei Shimboriho se objevila zpráva, že hra bude odložena z důvodu zlepšení celkového vybalancování hraní a expresivity. Je těžké odhadovat co vývojář myslel slovem expresivita. Nejspíše celkové vyladění hry, aby ještě více lahodila oku a nalákala hráče.

[reklama]

Vše špatné je ale pro něco dobré, odložením z původního data se Dead or Alive 6 dostalo do méně časově vytíženého okna, což je pro ni jen dobře. 15. února totiž vychází několik očekávaných titulů jako je Crackdown 3, Far Cry New Dawn anebo všemi vyhlížené Metro Exodus. Uvidíme, zda ještě nějakou z nich nepostihne odklad.

Co můžeme od Dead or Alive 6 čekat? Samozřejmě nový engine podporovaný nejnovějšími konzolemi, 25 hratelných postav, viditelné zranění a pot, poprvé v celé sérii si budeme moci upravit oblečky a kostýmy svých postav. A samozřejmě téměř odhalené bojovnice s jejich vnady, které jsou jedním z hlavních taháků celé série. Hra vychází jako sequel k předchozímu dílu.

[reklama]

Dead or Alive 6 si budeme moct zahrát na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

, , , , ,

Dead or Alive 6

Šestý díl v řadě bojové série Dead or Alive přináší boj ve vícestupňových arénách, které jsou dynamické. Vývojáři se soustředí na detaily, včetně potu, tržních ran atd. Nechybí fyzika prsou.

Datum vydání: 01.03.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Dead or Alive 6
[reklama]
[reklama]

Komentáře