EA potvrdili nové hry. Připravují NFS i Plants vs. Zombies

Společnost EA zveřejnila finanční zprávu za poslední čtvrtletí loňského roku. Celé tohle období označila firma jako obtížné. EA COO a CFO Blake Jorgensen prohlásil, že se celá společnost nemůže dočkat až vyjde hra Anthem, od které si slibují strašně moc, jak se jim hra povedla jsme si mohli vyzkoušet v demu minulý týden.

Dále EA vydalo novou nečekanou free 2 play battle royale hru Apex Legends, která se setkala s raketovým startem. Během prvního dne si ji zahrálo přes 2,5 milionu hráčů, kdy nejvíce současně hrajících hráčů bylo až 600 tisíc. Myslím, že v budoucnu o Apex Legends od Respawnu určitě ještě uslyšíme, studio s ní má nemalé plány, jako je eSport, plus stále nový obsah v podobě map anebo postav.

[reklama]

Během letošního roku se dočkáme nové hry ze světa Star Wars, a to Star Wars Jedi: Fallen Order, nových Plants vs. Zombies a taky Need for Speed. Má dojít i na novou hru ze světa Titanfall, zatím se neví, jestli to bude plnohodnotné pokračování, DLC anebo spin-off. Naopak zklamání proběhlo okolo Battlefieldu V a Command & Conquer: Rivals. Prodeje nebyly takové, jaké firma očekávala.

Celkově si myslím, že se EA konečně trochu zbavila špatné nálepky po fiasku s mikrotansakcema ze hry Star Wars Battlefront 2, což je určitě dobře. Snad nás EA letos mile překvapí, například NHL v novém enginu a třeba i na PC.

, , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře