Emotivní příběh o lásce zdarma. Epic rozdává Last Day of June

Jedna hra týdně až do konce roku. Takový je slib obchodu Epic Games Store a zatím se ho daří plnit. Po vesmírném dobrodružství Rebel Galaxy z minulého týdne se dostává na řadu příběhová hra Last Day of June, která spatřila světlo světa v létě roku 2017. Hluboké, interaktivní dobrodružství o lásce a ztrátě v roztomilé a krásné grafice si můžete do knihovny na Epic Games Store přidat do 4. července.

Ve své době hra obdržela od kritiků i hráčů dobrá hodnocení a byla popsána jako interaktivní příběh o lásce a ztrátě. Hráči hrají za Carla, který je odhodlán zachránit svou milovanou. Dojemný příběh má zajímavou zápletku, netradiční zpracování a hráči zjistí, co musejí udělat, aby zachránili ty, které milují. Titul je inspirován skladbou Drive Home od Stevena Wilsona.

[reklama]

Pokud dáváte přednost Steamu, v obchodě od Valve je Last Day of June do 7. července v 70% slevě za necelých 155 korun.

Pro hraní Last Day of June byste měli mít minimálně Windows 7/8 v 64-bitové verzi, procesor Intel Core i3 / AMD A6 @ 3.0GHz, 4 GB operační paměti RAM, grafickou kartu Nvidia GeForce 750Ti / AMD Radeon R9 270x, DirectX 11 a 3 GB volného místa na pevném disku.


Zdroj: epicgames.com

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře