Epic Games Launcher se naučil vyhledávat hry a zdarma střílečka Slime Rancher

Dobré slovo na Epic Games Store hráči hledají jen těžko. Jsou zvyklí na Steam od Valve, který má mnoho užitečných funkcí, včetně cloud saves, uživatelských profilů a recenzí, fór, distribuci modifikací, seznam přátel a chat, skupiny, seznam přání a další věci, které konkurence od autorů battle royale fenoménu Fortnite postrádá. Epic se zaručil, že na nových funkcích pracuje. Jedna právě dorazila.

Epic Games Launcher se naučil vyhledávat hry, aby se hráči v obchodě vyznali a mohli jednoduše a bez námahy najít hru z nabídky. Funkce na vyhledávání se zdá jako něco, co byste v programu očekávali od začátku, Sergey Galyonkin na sociální síti Twitter vysvětlit: „Spustili jsme obchod s třemi hrami, nebylo zapotřebí mít vyhledávání. Nyní je na Epicu více her,“ ale stále jich není tolik jako na konkurenčním Steamu. „Jakmile přidáme další hry, obohatíme launcher o další funkce, včetně stránkování,“ dodal Galyonkin.

[reklama]

Z jakých dalších důvodů nemají hráči Epic Games Store rádi? Určitě z důvodu exkluzivit. Epic si zaplatil roční exkluzivitu na Metro Exodus, které se nemůže prodávat na Steamu a i aktivační klíče ve fyzických edicích jsou na Epic Games Store, což hráčům hodně vadí. Někteří přicházejí s tím, že uživatelské účty na Epicu nejsou pořádně zabezpečené.

Další hra zdarma

Pokud vám Epic Games Store nevadí a nemáte problém si do počítače nainstalovat Epic Games Launcher, tak si můžete přidat další hru zdarma. Po omezenou dobu je to střílečka Slime Rancher, kde na farmě bojujete s hnusnými slimáky.

[reklama]


Zdroje: pcgamer.com

,

[reklama]
[reklama]

Komentáře