Epic Games Store bude rozdávat jednu PC hru týdne až do konce roku

Časové exkluzivity obchodu Epic Games Store nestačí. Společnost se rozhodla prodloužit nabídku z května a bude rozdávat jednu hru týdně až do konce letošního roku. V současné době mohou zájemci získat Kingdom New Lands. Hra bude ve čtvrtek nahrazena titulem Enter the Gungeon. Jak je u podobných akcí zvykem, hra vám po přidání do knihovny už zůstane a můžete ji hrát kdykoli chcete.

Jak vidno, Epic se snaží do svého obchodu nalákat další hráče a rozšířit základnu uživatelů, aby mohl konkurovat oblíbenému Steamu od Valve, kterému zároveň „krade“ hry prostřednictvím ročních exkluzivit. Je otázkou, jak dlouho bude Epic v tomto směru pokračovat. Vedení firmy se totiž nedávno nechalo slyšet, že exkluzivity nebude nabízet věčně a jednou s nimi skončí.

[reklama]

Na probíhajícím veletrhu E3 v Los Angeles oznámil Epic nové hry, které bude prodávat. Mj. jde o Chivalry 2, Cyberpunk 2077, Griftlands, The Pathless, Phantom Brigade, Rune 2, Twin Mirror nebo Zombie Army 4: Dead War. Některé budou exkluzivně na Epic Games Store, ale třeba takový Cyberpunk 2077 bude i na Steamu a GOG.com. Všechny hry vám představí video níže:

,

[reklama]
[reklama]

Komentáře