Epic Games Store reaguje na stížnosti a umožní vrátit zakoupenou hru do 14 dnů

Prosadit se na poli virtuálních obchodů s hrami je samo o sobě dost obtížné, především když je tu Steam od Valve. Epic Games Store však zbraně neskládá a přichází s novou politikou vracení her. Nyní po zakoupení hry ji můžete vrátit do 14 dnů, nesmí být však odehráno víc jak dvě hodiny. Dříve bylo nastaveno, že hráči mohou vrátit dvě hry ročně.

S nízkým počtem her, kterým obchod disponuje, je tak lehké vyzkoušet ty, u který si nejste až tak jistí. Pokud budete chtít uplatnit vrácení peněz, budete muset prozatím požádat přímo technickou podporu. V budoucnu by mělo být vše automaticky. Takhle se celý proces urychlí a usnadní. Dříve totiž po vás lidi z Epic Games Store chtěli IP adresu, poslední čtyřčíslí vaší karty, datum vytvoření účtu a jiné informace, jen kvůli vrácení hry. To už neplatí, ale stále je nutné požádat o vrácení přes formulář na technickou podporu.

[reklama]

Epic Games Store kromě snadnějšího vrácení her pracuje na přidání dalších regionálních cen. V současné době nabízí celkem 30 různých měn pro 130 zemí.

[reklama]

Epic Games Store na sebe strhává větší a větší pozornost, každé dva týdny rozdává jednu hru zdarma a díky menším provizím se na něj obracejí i větší společností. První je Ubisoft, The Division 2 nebude na Steamu, ale pouze na Uplay a Epic Games Store.

Pro nás hráče je dobře i špatně, že Steamu roste nová konkurence. Určitě nejsme jediný, koho otravuje mít v počítači čím dál více klientů na hry. Kolik jich máte vy ve svém PC?[reklama]
[reklama]

Komentáře