Epic Games Store rozdává dvě polské hry. Další týden to bude For Honor a Alan Wake

Spousta hráčů nemá Epic Games Store zrovna v lásce. Důvodem jsou časové exkluzivity očekávaných PC titulů a špatně navrhnuta aplikace, která za Steamem od Valve výrazně zaostává – co se týče funkcí a možností. Přesto se společnost snaží na svou stranu hráče nalákat. Vývojářům platí nemalé částky za exkluzivity. Tvůrci her poté mohou na svém titulu pracovat déle a vychytat všechny mouchy. To ale většinu hráčů nezajímá. Co je ale zajímat může, jsou hry zdarma. Do 2. srpna v rámci Epic Games Store můžete získat polské hry Moonlighter a This War of Mine. Poté budou v nabídce další dva zajímavé kousky.

Epic se dohodl, že ve svém obchodě bude moci hráčům darovat středověkou akci For Honor od Ubisoftu a uznávaný singleplayerový thriller Alan Wake. Tahle hra je bez debat druhou nejlepší hrou finského studia Remedy, první je Max Payne.

[reklama]

Pokud chcete zmíněné hry získat, musíte se zaregistrovat na Epic Games Store a tituly si přidat do své knihovny. Máte na to vždy týden. Obchod Epicu nově podporuje ukládání uložených pozic do cloudu, abyste o svůj postup ve hře nepřišli. Níže naleznete popis jednotlivých her a trailery.

Popis hry This War of Mine: Vyzkoušejte si válku z pohledu obyčejného civilního občana, který může rozhodovat o osudu skupiny civilistů v obléhaném městě. Zajistěte proto bezpečnost Vašich lidí a překonejte s nimi nejrůznější nástrahy. Velkou váhu budou mít Vaše rozhodnutí, kdy budete postaveni například před volbu záchrany celé skupiny lidí, nebo obětování jednoho z nich, aby měli ostatní větší šanci na přežití.

[reklama]

Popis hry For Honor: Vstupte do zuřících bojů jako rytíř, brutální viking nebo tajemný samuraj. For Honor je netradiční bojová hra mixující strategické uvažování, týmovou hru a intuitivní bojový systém. Kromě hry pro jednoho hráče je důležitou součástí multiplayer 4vs4 doplněný o desítky NPC bojovníků.

Popis hry Alan Wake: V tomto výpravném, napínavém akčním psychologickém thrilleru se hráči zhostí role Alana Wakea – úspěšného spisovatele, který se však dlouhodobě potýká s nedostatkem inspirace. Společně se svou manželkou se proto vydává za odpočinkem do malého města, kde však jeho žena za podivných okolností zmizí.


Zdroj: tisková zpráva

, , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře