Euro Truck Simulator 2: Český simulátor nabídne Sardinii a propracovanější Německo

Ostrov Sardinie bude novým přírůstkem do mapy kamionového simulátoru od českého studia SCS Software. Hráči hry Euro Truck Simulator 2 obdrží Sardinii v rámci připravované aktualizace 1.35 jako bezplatný doplněk do rozšíření italské mapy. Na ostrov se dostanou trajektem do přístavu Cagliari z italských měst Neapol a Palermo.

Na videoherní verzi ostrova nalezneme tři města: Cagliari, Olbia a Sassar. Společně s nimi nebude chybět slavný kostel Santa Maria a řada menších vesnic, které jsou ukryty mezi vinicemi a olivovníky. SCS Software se snaží, aby Sardinie ve hře odpovídala realitě, nevytvoří žádné dálnice. Hráči budou náklady dopravovat po rozmanitých venkovských silnicích, které jsou křivolaké a nabízející meandrující stoupání a krásný výhled na pobřeží.

[reklama]

Aktualizace 1.35 pro Euro Truck Simulator 2 je jednou z největších úprav hry. Kromě Sardinie obsáhne nové návěsy a náklady, které si prohlédnete v galerii níže. V plánu je také vylepšení dosavadních států ve hře. Jako první čeká úprava sousední Německo. V pořadí jde o další část úprav. Tentokrát se tým pro tvorbu mapy zaměřil na východní a jihovýchodní oblast Německa, kde upravil více než 2000 kilometrů silnic, přidal nové dálnice, zbrusu nové památky nebo vylepšil město Norimberk.

[reklama]

Aktualizace 1.35 vyjde zdarma. Euro Truck Simulator 2 je dostupných na počítačích s operačními systémy Windows.

-> Zajímáte se o Euro Truck Simulator 2? Přečtěte si náš článek o náznaku dalšího rozšíření mapy. Zapadlá vesnička s kostelem a vozík tažený koněm evokuje Rumunsko.


Zdroj: oficiální blog hry

, , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře