Euro Truck Simulator 2 s novou expanzí mapy míří na jih do Rumunska a Bulharska

Teaser trailer se zapadlou vesničkou a vozíkem taženým koněm na konci března naznačoval rozšíření mapy hry Euro Truck Simulator 2 o Rumunsko. Dnes v podvečer bylo rozšíření oficiálně oznámeno. České studio SCS Software míří s Euro Truck Simulatorem 2 na jih a obohatí mapu o Rumunsko, Bulharsko a turecký region Thrákie.

„Rumunsko je známe zalesněnou oblastí Transylvánie a pohořím Karpat. Bulharsko zase různorodým terénem a pobřežím Černého moře a turecký region Thrákie je vstupní bránou do největšího evropského města Istanbulu,“ popisuje tisková zpráva expanzi Road to the Black Sea (česky Cesta k Černému moři). Tyto oblasti nabízejí také velké množství průmyslových odvětví, včetně zemědělství a těžebního průmyslu. O práci tedy nemusejí mít řidiči kamionů strach. Náklady budete vozit i pro nové společnosti

[reklama]

Podle současných plánů má Road to the Black Sea vyjít do konce letošního roku. Pravděpodobně za cenu 17,99€, stejně jako u předchozích expanzí mapy: Skandinávie, Pobaltí, Itálie nebo Francie. Příště by mohl být Euro Truck Simulator 2 obohacen o Řecko, k němuž vede cesta přes Bulharsko. Turecko pravděpodobně nepřichází v úvahu, když nejde o evropskou zemi.

Euro Truck Simulator 2 je simulátor kamionů pro PC (dostupný s českými titulky). Ve hře řídíte tahač a přepravujete různé zboží po Evropě. Titul původně vyšel na podzim 2012. Od té doby je pravidelně rozšiřován o nové vozy, náklady i části map. Posledním DLC je Pobaltí, které přineslo Litvu, Lotyšsko a Estonsko, části západního Ruska a jih Finska. Předtím dorazily speciální náklady (těžké, velké a dlouhé náklady) a před nimi byla vylepšena Itálie, Francie a přidaná Skandinávie. Pokud vás lákají spíše americké kamiony, tak SCS Software vytvořili a stále obohacují hru American Truck Simulator.

[reklama]


Zdroj: tisková zpráva

, , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře