Exkluzivita Epic Games Store na Metro Exodus končí překvapivě dřív, ale na Steamu hra stále nebude

Časová exkluzivita obchodu Epic Games Store pro Metro Exodus končí dříve, než se původně očekávalo, ale na Steamu post-apokalyptická akce od studia 4A Games k dostání stále nebude. Místo toho míří hra na Windows Store od Microsoftu, kde bude k dostání od 9. června. Na Steamu bude titul až od února 2020.

Na Windows Store má Metro Exodus připravenou produktovou stránku. Oficiální oznámení očekáváme 9. června na tiskové konferenci Microsoftu, kterou můžete sledovat od 22:00. Objevují se dokonce spekulace, podle nichž může být Metro Exodus zařazeno do předplatného Xbox Game Pass na PC. Partnerem je totiž Deep Silver, vydavatel této střílečky.

[reklama]

Je zajímavé, že na Windows Store se bude Metro Exodus prodávat dříve než na Steamu. Neznáme podrobnosti o dohodě mezi Microsoftem a Deep Silverem, ale mělo se za to, že Epic má na Metro Exodus roční exkluzivitu. Vypadá to, že ta se vztahuje pouze na Steam. Z platformy Valve bylo Metro Exodus staženo krátce před vydáním, což u hráčů způsobilo velký poprask.

Metro Exodus vyšlo 15. února 2019 na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Hra obsahuje českou textovou lokalizaci.

[reklama]

, , , ,

Metro Exodus

Artyoma čeká další dobrodružství. Musí utéct z metra a vést stoupence na cestě přes post-apokalyptické Rusko. Metro Exodus je příběhová akce z pohledu první osoby. Prozkoumáte ruskou divočinu napříč obrovskými, nelineárními úrovněmi při sledování příběhu, který vás provede celým rokem přes jaro, léto a podzim až do hlubin jaderné zimy. Příběh je inspirován románem Metro od Dmitrije Glukhovského.

Datum vydání: 15.02.2019 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: České titulky

Více informací o hře Metro Exodus
[reklama]
[reklama]

Komentáře