F1 2019 vyjde už v červnu a nabídne řadu novinek. Teaser naznačuje Formuli 2

V monopostech Formule 1 se svezeme již koncem června letošního roku. Závodní hra F1 2019 vyjde 28. června na PC, PlayStation 4 a Xbox One, oznámila dnes britská společnost Codemasters a přidala první informace, obrázky a teaser trailer.

F1 2019 vycházejí nezvykle brzy, fanoušci královny motorsportu si zvykli na hru v září, ale teď se budou moci stát virtuálními piloty již před začátkem letních prázdnin (tentýž týden se koná Velkou cena Rakouska na Red Bull Ringu). Vývojáři pro F1 2019 připravují několik novinek, které mají ze hry udělat nejambicióznější díl v historii této série.

[reklama]

Letošní díl bude respektovat všechna pravidla v aktuální sezóně Formule 1 a umožní hráčům si vozy přizpůsobit. Vůbec poprvé spolupracují programátoři a designéři z Codemasters se společností Formula One, což bude mít za následek speciálně navržený vůz pro využití v multiplayeru. Vytvoří ho průmyslový veteráni Ross Brawn a Pat Symonds z technického týmu F1 a vy si na něj budete moci dát jeden z řady různých livrejů, které přináší novou úroveň personalizace. Zároveň se tento monopost drží aktuálních pravidel.

[reklama]

Doprovodný teaser trailer naznačuje přítomnost seriálu Formule 2, dříve GP2. Monopost s ikonickou ploutvý je vidět přímo ve videu, ale Codemasters o této skutečnosti zarytě mlčí a odkazují nás na další týdny a měsíce, kdy o F1 2019 prozradí více detailů. Dostaneme možnost se pouze svést v monopostu nižší kategorie, kde letos bude závodit i Mick Schumacher, syn legendárního Michaela Schumachera a člen jezdecké akademie Ferrari, nebo nám snad Codemasters zprostředkují celou sezónu F2 s možností poté přestoupit do jednoho z týmů F1? Druhá možnost zní rozhodně lákavě a vůbec bych se jí nebránil.


Zdroj: blog.codemasters.com

, , , , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře