Fade to Silence láká na přežívání v ledové pustině

Ledová postapokalyptická akce Fade to Silence od studia Black Forest Games již brzy opustí předběžný přístup a v plné kráse si ji budeme moci vychutnat už 30. dubna.

Nejhlavnější myšlenka hry je přežít v nehostinné krajině. Zásob, spolubojovníků a spojenců není nikdy dost. A co že nás čeká za novinky, když už to má být plnohodnotná hra? Úplně poprvé bude dostupný příběh! Dozvíme se, co vlastně způsobilo celou apokalypsu a co se stalo s rodinou hlavní postavy. Dále se můžeme těšit na zápisník přeživšího (survival handbook), kde se můžete dozvědět v průběhu hraní různé důležité mechaniky, co vám pomůžou v přežití. Celkově by to mělo pomoci hráči se lépe sžít s hrou.

[reklama]

Pro nováčky bude úplně nový tutoriál, který by měl být mnohem jednodušeji pochopitelný. Jako poslední věc bude přidána galerie snů. Hlavní postava, když usne, tak má sny, vize a jiné útržky, které vás provází celým příběhem. Tyhle vize si budete moci prohlédnout právě ve zmíněné galerii. Je to dobrá věc, pokud si dáte se hrou chvilku pauzu, tak tohle vás dostane opět do děje.

Novinek je hodně a máme se rozhodně na co těšit.

Fade to Silence je singleplayerová a kooperativní survival adventura, kde bojujete s přírodou a monstry. Vašim cílem je shromáždit zdroje potřebné k vybudování útočiště pro přežití.

Fade to Silence dorazí 30. dubna na PC. Pokud vás hra zaujala a nechcete čekat, na Steamu je v předběžném přístupu dostupná za 29,99€. V systémových požadavcích je uváděn 64bitový procesor a operační systém – alespoň Windows 7. Dále procesor Intel Core i5-2400 / AMD FX-8320, 8 GB RAM, grafická karta NVIDIA GeForce GTX 760 / AMD Radeon R9 270 (2 GB VRAM) a 30 GB volného místa na pevném disku. Pro lepší zážitek je doporučován procesor Intel Core i7-3770 / AMD FX-8350, 12 GB RAM a NVIDIA GeForce GTX 1060 / AMD Radeon RX 480.

Jinak hra ve stejný den vyjde i na PlayStation 4 a Xbox One, konzolové verze se budou prodávat za 49,99€.


Zdroje: tisková zpráva

, , , , ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře