Fallout 76 zdarma se nekoná

V posledních pár dnech se proslýchalo, že by snad Fallout 76 mohl být zdarma. V Austrálii si jeden fanoušek zašel do obchodu EB Games pro Fallout 76, jaký to byl pro něj šok, když zjistil, že obchod má nula kusů na skladě i v prodejně.

Se svojí zkušeností se svěřil na sociálních sítích a hráči začali dedukovat, že by snad Fallout 76 mohl být zdarma, když je ho nedostatek v obchodech. Ti, kteří si hru normálně zakoupili se ovšem začali bouřit, že budou své peníze požadovat zpět.

[reklama]

Bestheda ovšem dlouho neváhala a odpověděla na nespokojený příspěvek na sociálních sítích, že se spekulace nezakládají na pravdě.

Jednoduše řečeno, není to pravda. Fallout 76 nebude zdarma a nejspíš to Bestheda ani nechystá. Obchod EB Games se k tématu také vyjádřil, že bude nadále Fallout 76 podporovat jako každý jiný produkt v jejich obchodě. Dá se pochopit, že si lidi rychle domysleli, že bude zdarma. Od svého spuštění hru doprovází nemalá řada incidentů, bugů anebo nastavení cen ve hře. Fallout 76 stále dostává řadu updatů na odstranění chyb, v plánu je i nový PvP mód a obchodování.

[reklama]

Fallout 76 si můžete zahrát na PlayStation 4, Xbox One a PC. Patříte mezi ryzí fanoušky série Fallout a hrajete i tento online díl?

, , , , ,

Fallout 76

Fallout 76 mění oblíbenou post-apokalyptickou sérii na online survival RPG. Vytvoříte si svou postavu a dvacet pět let od devastujícího dopadu atomových bomb se z legendárního Vaultu vydejte do nezkrotné pustiny. Hrát můžete samostatně nebo s ostatními hráči.

Datum vydání: 14.11.2018 Platforma: PC | PS4 | Xbox One Lokalizace: Bez lokalizace

Více informací o hře Fallout 76
[reklama]
[reklama]

Komentáře