Fanoušci si dělají srandu z filmového Sonica. Režisér slibuje změnu vzhledu modrého ježka šest měsíců před premiérou

První plnohodnotná ukázka z připravovaného filmu Sonic The Hedgehog vzbudila na internetu velký rozruch. Fanoušci byli zaskočeni podobou modrého ježka Sonica, která nepřipomíná jejich oblíbeného videoherního hrdinu. Pobouření fanoušků se dostalo tak daleko, že někteří prý budou raději fandit zlu, aby porazilo ve filmu Sonica.

Všechny nářky na podobu Sonica, včetně odlišných očí a typu těla – například ve hrách má modrý ježek oči spojené a nemá lidské zuby – si nejspíš četl režisér Jeff Fowler. Ten na sociální síti Twitter slíbil, že dojde k nápravě a my ve filmu uvidíme pravého Sonica. Všichni ve společnostech Paramount a Sega jsou prý odhodláni k tomu, aby Sonic byl nejlepším možným hrdinou.

[reklama]

Dá se ale stihnout přepracovat hlavního hrdinu, který je téměř ve všech scénách, když premiéra filmu je naplánována na listopad letošního roku? Šest měsíců uteče velmi rychle. Navíc film musí být hotov nějaký čas před termínem premiéry. To není vůbec snadné. Klidně se může stát, že slib režiséra nebude splněn. Nebo je to všechno jen promyšlená reklama, kdy Paramount schválně ukázali tuhle verzi Sonica a po změně budou za hrdiny? Minimálně jde o dobrou reklamu. O filmu se mluví a píše všude…

Sonica ve filmu nadaboval Ben Schwartz. Ve snímku se objeví i Jim Carrey jako hlavní záporák Dr. Ivo “Eggman” Robotnik, James Marsden jako Tom Wachowski (šerif Green Hills) nebo Adam Pally v roli jeho kolegy v policejní uniformě. Příběh sleduje dva policisty z malého městečka Green Hills, kteří cestují do San Francisca, aby se Sonicem porazili Dr. Robotnika.

[reklama]

Nahoře Sonic z filmu, dole Sonic z videohry

První trailer k filmu

, ,

[reklama]
[reklama]

Komentáře